Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap a családtagjaitokkal...

Vasárnap a családtagjaitokkal közösen fogyasztjátok el a vasárnapi ebédet? És mit esztek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
sztem utolsjára gimis ballagásomkor (4éve) ettem együtt a családdal,azota vasárnap délben egyedül kaja,meki,akármi,ilyen az ha albérletben lakik vki...
2010. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nagyszülőkkel, mindenkivel együtt.

Általában mindig húsleves van, a második az általában sült/rántott hús, valamilyen körettel(rizs, petrezselymes krumpli, krumplipüré), és mindig szokott lenni valami különlegesség is.

2010. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

általában hús leves, valamilyen sülttel. ma pl sült csirke lesz zöldséggel meg hasább-vel. :)

általában együtt eszünk, kivéve ha meccsünk van, vagy ha apa dolgozik

2010. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Mikor gyerekek voltunk, akkor együtt evett a 4 tagú család minden vasárnap. :) Most már külön család vagyunk 1 kisgyerekkel. Próbálunk együtt enni, de nem mindig jön össze a kicsi miatt. Pld. ő ma sem várta meg az ebédet, fél 12-kor elaludt. :( Kaja a tűzhelyen, és még mi sem ettünk. Megvárjuk mig felébred. Persze addigra kihűl.


Nálunk mindig valami más van, gyerekkorban mindig húsleves, rántotthús, sűlthus, rizs-krumpli, saláta, süti... Mióta én főzök, nem így van. Nálunk pld. ma francia hagymaleves van sajtos pirítóssal és aszaltszilvás sült pulykamell salátával.

2010. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Valaki baromi irígy ránk.. :) (a lepontozóra értem). De én szeretem, ha irigyelnek :)))
2010. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Mi szeretünk együtt enni, hogy mit az változó.
2010. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
én a párommal kettesben, mert a gyerekek ilyenkor még alszanak:(
2010. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nem csak vasárnap, hanem mindennap, mikor van főtt kaja, de sokszor még sima reggeli kenyeret is. Én nagyon szeretek így enni. Van egy hangulata. Nem az, hogy egyedül nem ehetünk, de legtöbbször együtt szoktunk.
2010. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nálunk az egész család együtt eszik, sőt mielőtt elkezdünk enni Apa mindig olvas valami idézetet. ( az egész család az 2 szülőből és 6 gyerekből áll, van aki még csak ovis ,de van aki már egyetemista)

ma húsleves lesz első fogásként, másodikként pedig sültkacsa zöldséges rizzsel. És persze lesz süti( amit tegnap sütöttünk a nővéremmel)

16/L

2010. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!