Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Október 23 hosszú hétvégéjén...

Október 23 hosszú hétvégéjén mit fogtok főzni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert havonta 1x van lehetőségünk csak bevásárolni, és holnap után fogunk menni, és ötleteket szeretnék gyűjteni, mert vendégeink is jönnek. Összesen 7 fő.

Előre szoktam heti listát készíteni, hogy mit főzök, de ilyenkor az ünnep felülírja.


2014. okt. 1. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi Márton napra utazunk el így. Ezen hétvégén fogunk libázni. A libáink már meg van rendelve. Én 2 napra főzők mert vendégeink lesznek. Libaragú leves lesz medvehagymás gombóccal ,liba sült, párolt káposzta ,dödölle , Sült máj ,töpörtyü, lúdláb torta ,képviselő fánk.és töpörtyüs pogácsa
2014. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ennyire előre még nem tervezek, és nem is tartom a "négynapos ) ünnepet.de azért, leírom, amik az eszembe jutottak, hogy a közeljövőben főzni fogok.

Bakonyi gombás sertésszelet nokedlivel,vadas zsemlegombóccal,tárkonyos raguleves utána máglyarakás, babos-csülkös-savanyúkáposzta, bácskai rizseshús, pörkölthússal töltött bepanírozott palacsinta krumplipürével, tepsiskrumpli (húsos-hagymás- palacsintatésztás-sajtos )halászlé vagy tejfölös harcsapaprikás kapros-juhtúrós nokedlivel(majd a horgász szerencsétől függ ):)

krémlevesek szezonális zöldségekből, pácolt tarja, vajas petrezselymes krumplival,mustáros-hagymás (pác ) rántotthús, csirke, vagy karaj,gombás töltelékkel töltött csirkecombok, almás lilakáposztával, sültkrumplival.

Aztán ember tervez, isten végez alapon majd addig ezekből válogatunk, de lehet, hogy újabbak is eszembe jutnak majd :))

2014. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ja, desszerteknek tervezek diós-habos kockát, gyümölcstortát, muffint (bögrés, mindentbele )almáspitét, madártejet, csokis-körtés szeletet.
2014. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jól hangzanak, ment a like mindenkinek! Azért még várom az ötleteket! :)
2014. okt. 1. 12:38
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Te lehet, hogy lájkoltad, de 1-2 jóember megint lepontozott mindenkit... Szegénységi bizonyítvány !
2014. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszem töltött káposztát főzök két napra, a másik két napra meg valúszínű vadast.
2014. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát igen... észrevettem....

nem tudom mi ebbe neki az öröm

2014. okt. 1. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy rájöttem már, hogy valakik szisztematikusan pontozzák le a válaszaimat... lelkük rajta, ez legyen a legnagyobb örömük.
2014. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én meg direktbe likeolok mindenkit. Nehogy már...
2014. okt. 1. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is Rád gondoltam, hogy bárkit is lepontoznál kedves kérdező, a tapasztalat ugyanis, hogy a kérdezőknek tetszenek a válaszok, de valakik, valamilyen oknál fogva jól lehúzzák a kérdező számára hasznos válaszokat is.

Egy ideje (bár régebben is voltak )egyesek igencsak jól szórakoznak.

De ne is témázzunk ezen, remélem,hogy sikerül összehozni

megfelelő menüt a vendéglátáshoz. Sok sikert mindenesetre :)

2014. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!