Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vasárnapi leveseket...

Milyen vasárnapi leveseket ismertek?

Figyelt kérdés

Húsleves, gyümölcsleves, krémlevesek kivételével - mert ezeket vagy nem szereti a család, vagy most volt, és lehetöleg nem túl laktatóakat keresnék, mert nem túl nagyétküek vagyunk, és a második félének is kell még hely.


Elöre köszönöm, aki megosztja a kedvenceit.



2014. okt. 18. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Raguleves

Mi szoktuk úgy csinálni, mint a húslevest, csak a csirkét/pulykát előtte lepirítjuk olajban, felöntjük vízzel, ízesítjük, rakunk bele borsót, répát, petrezselymet


Vagy tejfölös, tormás (én tejfölös ragulevesnek hívom) ragulevesn féleséget. Igyanúgy készül kb, mint az előző csak néhány dologgal pl.tejföllel, tormával, fűszerekkel, vmilyen savval ki kell egészíteni

Ill. az utolsót szoktam húsgomboccal csinálni (olyannal, mint a paradicsomos húsgombóc, csak kisebb)


Zöldbableves <3

2014. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
gulyásleves, palócleves, ja vagy nem túl laktató szerintem a francia hagymaleves, telfülüs krumplileves.
2014. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Ú, zöldség leves lemaradt, bocsi


És most akarok a friss hordós káposztából káposzta levest csinálni kolbász darabkákkal

2014. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
nem vasárnapi leves volt a kérdés?
2014. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Mi imádjuk a kubai ragulevest, igaz ez laktató.

Esetleg rántott húshoz szoktam köménymaglevest csinálni levesgyönggyel.

Legényfogó leves, gulyásleves, daragaluska leves, delikátleves, kapros húsgombóc leves, káposztás "paszuly" leves

2014. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.


Utolsó! A kubai raguleves receptjét meg tudnád adni?


Köszi.

2014. okt. 19. 08:17
 7/9 anonim ***** válasza:
paradicsom leves, sajtkrém leves, sütőtök krémleves pirított maggal, tojás leves, májgombóc leves, gomba leves
2014. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sütőtöknek most szezonja van, akár krémlevesnek, de darabokban, más zöldségek társaságában pl brokkoli, póréhagyma is nagyon finom és könnyű.
2014. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk frankfurti levest csinálni, palóc levest, karfiol levest, tarhonya levet, ragu levesek. Szerintem ezek nem laktatóak, de mégse a rántott leves vagy paradicsom leves kategória.
2014. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!