Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy havi főzést egy főre, csak ebédet számítva?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

1. Honnan tudjuk mit eszel?

2. Honnan tudjuk mennyit eszel?


Spórolósan 15-ből kijön, úgy hogy 4 adagot csinálsz, ezáltal egész napra lesz kaja. Én olyan 20-25 ezret költök rá havonta.

2014. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Átlagos magyar kajára gondolok, inkább piacról válogatott alapanyagból. Ha már csinálom, akkor jó minőségű legyen, nem félkész gyorsfagyasztott kajára gondolok.

2. 25 éves fiú vagyok, átlagos étvággyal szerintem. Eddig egész menüket ettem étteremben (Debrecen, Gödör, nem egy ötcsillagos szálloda étterme természetesen) napi ezresért, az nagyjából elég volt. Csak mostanában eszembe jutott, hogy jó lenne talán megtanulni főzni, és talán tudnék spórolni valamennyit.

2014. okt. 20. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha változatosan főzöl, egyszerre nagyobb adagot, a maradékot lefagyasztod, akkor átlagban 500-700.- Ft-ból kijön.

Nem kell mindennap hús, és az olcsóbb disznóhúst válaszd , a divatos és drága csirkemell helyett.

2014. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, ezek szerint havi szinten kb. egy tizest meg tudnék spórolni. :-) (már persze ha sikerül megtanulnom főzni és ehető kajákat fogok tudni összedobni)

Egyébként úgy gondoltam, hogy mivel vasárnaponként szokott lenni több időm, azt a napot rászánnám a főzésre és félretenném mélyhűtőbe pl.

2014. okt. 20. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondolod, sokat spórolhatsz, ha magad főzöl.

Jusson eszedbe mindig, hogy miket szerettél a különböző helyeken, ahol ettél, azoknak ételeknek a receptjeit megtalálod receptes oldalakon, de ide is kiírhatsz bármit, mindig vagyunk itt egy páran, akik szívesen válaszolunk a saját tapasztalatinkat is megosztva veled.

2014. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kikicsoda ***** válasza:

Nagyon okos dolog, hogy te fogsz főzni, és finomabb is lesz! D Sok sikert, és kitartást!

Amíg nem megy, próbáld meg a Fandangót, 560.- a menü.:))

2014. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

www.nosalty.hu

Olvasgasd :)

2014. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!