Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálhatnék ebédre?

Mit csinálhatnék ebédre?

Figyelt kérdés
Nem mára kell, hanem 3 nap múlva. Elköltöztem szüleimtől 6 hónapja, és aggódnak, hogy van-e mit ennem... A páromhoz költöztem. Nincsenek anyagi gondjaink, mindig van mit enni. Most viszont olyan ebéd kéne, amit ha megcsinálok, akkor láthatják, hogy van pénzünk és nem halunk éhen se... Ami kicsit drágább a szokásosnál.
2014. nov. 9. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
kaviárt pezsgővel
2014. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már az számítson, mennyibe kerül...
2014. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%

Én ma csináltam olyat, hogy szeletekre vágtam a húst, besóztam beleforgattam borsos tojásba, jénai tálba tettem egy sor húst, majd egy sor bacon szalonnát, sajtot reszeltem fölé + ilyen sajt mártást csináltam (tömlős sajt+ kockasajt+ pici tej, bors), utána még egy sor csirke mell, fölé főztem meg brokkolit, összetörtem villával és ráraktam a húsra. A tetejére még egy sor csirkemellet raktam, és így raktam be a sütőbe, mikor már nagyjából megsült még sajtot reszeltem rá és pár percre visszadugtam a sütőbe.

Szerintem ez nem a legolcsóbb kaja, de könnyű elkészíteni, viszonylag gyorsan megvan, köretnek akár krumplit, krumplipürét vagy rizst is készíthetsz, mutatós és finom is.:)

Remélem tudtam segíteni. Szép napot!

2014. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostanában dől mindenhonnan a kacsa-és libahús Márton nap örömére, ha meg tudjátok enni, vennék egy szép kacsát, csinálnék mellé narancsos-fokhagymás krumplipürét, sült répát, és kész is :)
2014. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kacsát-libát egészbe-sütni csak akkor vegyél, ha időd is van arra, hogy tökéletesen felpucold = kismillió tokú van még a bőrükben, amiket kiszedegetni bizony meglehet, hogy órákat vesz igénybe előző napon... egyébként egész biztosan jól mutatna egy tál közepén piros-ropogósra sütve...


Nekem egy tál egészben sült halacska jutott az eszembe citromkarikákkal, stb. stb....

2014. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

- picit megfőtt zöldbabot (4-5 "szálat) betekersz baconba

- tepsire fekteted, leöntöd mártással (125g tejföl, kis liszt, bab főzőleve - csomómentesre, só-bors-rozmaring/kakukkfű)

- reszelt sajttal megszórod és sütöd


Mellé rizs (mi paradicsomos gerslivel ettük)


Egyébként meg kb. leszrnám a dolgot, azt csinálnám, amit tudo, egyszerű és finom.

2014. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!