Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Munkába is vihető ételek?...

Munkába is vihető ételek? Kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
A szendvicset már nagyon unjuk, pedig ha reggelit és ebédet is kell csomagolnunk, akkor gyorsan kifogyunk az ötletekből. Nekem van lehetőségem megmelegíteni az otthonról vitt ételt a munkahelyen, a páromnak azonban nincs. Mit tudnánk csomagolni, hogy a hét mindennapján változatos legyen, mert már ununk mindent... Most újabban a hotdogot (otthon készített) fedeztük fel, ez még hidegen is elmegy és legalább kicsit más forma. Egyéb ötlet?
2014. nov. 11. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Tészta saláta(vagy franciasaláta) rántott hússal, bármilyen saláta grillezett hússal, krumplis tésztát én pl hidegen szeretem, túrós csuszát is, gyümölcs levesek.
2014. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Üveges válasza:
39%
Tudom,hogy szendvics, de pörköltes szendvicset próbáltad?
2014. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg gyümölcs és efféle dolgok? :D Vagy valami főtt kaja kis műanyagban elcsomagolva?
2014. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
:)
2014. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Neked igazából minden, mert van melegítési lehetőséged.


Párodnak saláták főtt/sült hússal, kenyérrel(esetleg rizzsel, mert szerintem hidegen is finom), sült húsos szendvics, zsömlében fasírt+csalamádé, sajttekercs körözöttel töltve, kaszinó tojás, tormakrémes sonkatekercs+hozzájuk egy-két zsömle, stefánia vagdalt majonézes kukorica salátával, diós tészta, grízes tészta, császármorzsa, majonézes krumplisaláta sült hússal, rántott gomba karfiol, sajt, párizsi, hús csalamádéval, kenyérrel, tonhalkonzerv zsömlével, grillezet húsok, sajtok salátával, töltött csirke, májas ételek, sült karaj kenyérrel, palacsinta, gofri, muffin, tortillát tudsz feltekerni különféle töltelékkel, májas kocka, rántotta zsömlébe töltve


UI: lehet kapni olyan ételhordót, ami melegen tartja az ételt 6-8 órán keresztül.

Keress rá, reggel megmelegíted, és ebédre is meleg marad.

2014. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
46%

Rántott hús, Sült hús, grillezett hús, krumplipürével vagy sült krumplival, esetleg rizzsel.

Túrós tészta, babgulyás, chilis bab,

Lencse vagy babfőzelék (vagy olyan, amit szerettek) valami kis hússal vagy főtt/tükörtojással.

Valami salátát esetleg, Mákos guba (hmm… :3) paradicsomos húsgombóc, spagetti, milánói makaróni,somlói galuska…

… és még egy csomó minden van, amit ki lehet próbálni. :)

2014. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%

-Palacsinta

-Lángos

-Rántott zöldségek (pl.:cukkini, tök, karfiol)

-Rántotta

-Grillezett hal

-Felvágottból csinálhatsz kis tekercseket. (Pl.:Sonka közepébe reszelt sajt, összegöngyölöd, tetejére is kis sajt, mikróba zutty, és kész!)

-Lecsó

-Rakott krumpli, rakott káposzta

Rengeteg minden van.. csak ötletelgetni kell. :D

2014. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

nekem most kedvenc a pestos tészta parmezánnal.

de csomagolható a rizottó is, a rakott krumpli...tulajdonképp bármi, ha melegíteni tudod.

ha unod a rizst és a krumplit, próbáld ki a bulgurt, vagy a kuszkuszt. Esetleg ott a gersli, hajdina, köles...

itt a sütőtökszezon, főzz belőle valamit.

2014. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én pl. minden nap viszek salátát, levest, mert ebédre nem kívánok ennél nehezebbet. Pl. holnap sült körtés-diós salátát viszek brie sajttal, rukkolával, dióolajjal meglocsolva, és tejszínes gombakrémlevest.
2014. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
én szendvicset szoktam vinni. bele paradicsom és rántott hús
2014. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!