Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket lehet csinálni...

Milyen ételeket lehet csinálni túróból sós/édes is jöhet (körözöttet ismerem)?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom a tejtermékeket,kedvencem a tejföl és a túró, milyen recepteket tudtok ajánlani amikbe sok túró van ? körözöttet,rakott zsemlét,lusta asszony túrósát ismerem. Köszönöm a válaszokat :)

2014. nov. 24. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Túrófánk? Most nagyon megkívántam. :D Jókor..

Aztán én szoktam olyat, hogy csirkemellbe beteneker egy túrós-reszelt sajot-zöldfűszeres keveréket, aztán az egészet betekerem baconnel. Ezt felszeletelt krumplira és hagymára rakom és a sütűben megsütöm.

Sütiből amúgy könnyű. Mirindás süti (van, aki Fantásnak ismeri), reszelt túrós, ezt anyukám sokat csinálta, mikor kicsi voltam. Szintén anyukámnak van egy receptje, ami két vékony, kakós réteg között túrós krém, de a neve nem jut eszembe. A Rákóczi túrós is finom, meg a Csak a Puffin-féle túrórudi torta is.

2014. nov. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túrógombóc.:)

Túrósgombóc, túrós derelye, túrós palacsinta, Túró Rudi házilag. Gyakorlatilag bárminek a tésztájába bele tudod gyúrni. Sonkatekercs tormás túróval töltve, sajttekercs körözöttel töltve, tejfölös túró. És mindent összekeverhetsz bármivel. Pl. a tejföl, ha tormát keversz bele.:)

2014. nov. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] kelt tésztákat lehet vele helyettesíteni (ugyanebből a receptből csináltam már szilvás lepényt, pizzát is, utóbbit persze cukor nélkül), túrós pogácsa, vargabéles
2014. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túrótorta ananásszal isteni finom.
2014. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túrósrétes édesen mazsolával, vagy sós-fűszeresen kaporral.
2014. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

túrókrém palacsintába.

Túró, tejföl, tojás, cukor.

de magában is isteni finom.

2014. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Boci szelet, túróval töltött alma sütőben sütve, túrókrém, petrezselymes túrókrém szendvicsre, pogácsák, ökörszem, túrós táska,
2014. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!