Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Palacsintát szeretnék csinálni...

Palacsintát szeretnék csinálni, Szénsavmentes víz nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs itthon szénsavmentes víz, és csak olyan recepteket találok, ahol kell bele...Lehet sima vízzel is, vagy kevesebb sima víz, több tej?

Hogyan lehet megoldani?

Köszi előre is



2014. nov. 25. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én volt, hogy csapvizet tettem bele, vagy még azt sem, csak tejet. Úgy is jó lesz.
2014. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi köszi :)
2014. nov. 25. 15:33
 3/6 anonim válasza:
100%
szerintem csapvízzel is jó, de rakhatsz bele egy kis szódabikarbónát. legalábbis én azt szoktam :D
2014. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sima vízzel, én nagyon rég nem teszek bele szódát. Ahogy tejet sem. (Jó, manapság gabonalisztet, sőt keményítőt se igen tartalmaz, de ezt már nem mindenki nevezné palacsintának. Nekem az, megtöltöm és összetekerem és poén. Ma is azt ettem.)
2014. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy késhegynyi szódabikarbónát szoktam beletenni, ahogy a négyes válaszoló ajánlotta. :)
2014. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :)
2014. nov. 26. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!