Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 13 éves lány vagyok szerintete...

Cintikeke kérdése:

13 éves lány vagyok szerintetek tudnék ma anyu nélkül palacsintát sütni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 16:45
1 2
 1/19 anonim válasza:
52%
hát én honnan a büdös francból tudnám drágám? :D
2014. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Én ennyi idősen tudtam. Hogy Te tudnál-e azt viszont megmondani nem tudom.
2014. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 riders válasza:
83%
Tudnál
2014. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 riders válasza:
76%
Vagy
2014. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 riders válasza:
35%
NEM DUMDUMDUMMM
2014. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
67%
én is 13 vagyok^^ palacsintát nem tudok de 1-2 fajta sütit tudok sütni:D sok szerencsét a palacsintához^^
2014. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Valaki tud ilyen idős korban és van aki nem. Ez nem korfüggő, a lényeg az hogy anyukáddal hányszor csináltátok közösen és mennyire van benne tapasztalatod. Én fiú létemre 13 évesen már elég sok mindent eltudtam készíteni kaják szempontjából, csak mert engem úgy neveltek a szüleim hogy teljesen mindegy hogy fiú vagyok-e vagy lány, az alapvető háztartási feladatokat el kell tudjam végezni mert sosem tudhatom hogy felnőtt koromra mikor leszek egyedül. Ami végül bejött mert valóban egyedül élek már egy éve, bár önszántamból választottam ezt mert tudtam már mindent meg így egyszerűbb is a munkába járás, a lakás meg családban van így miért ne.

Én már ilyen idős koromban a kevesebb macerával járó süteményeket, egyéb főtt ételeket is gond nélkül megtudtam csinálni, diákmunkán meg lángososnál és pékségben is dolgoztam a konyhán, plusz egy elég jó étteremben is voltam kisegítő ahol gyakran sütöttem főztem, kisebb dolgokat és volt olyan amikor annyi megrendelésünk volt hogy a szakács kénytelen volt rám bízni néhány ételt, és elég sok pozitív visszajelzést kaptam róla pedig akkor éppen hogy csak 21 éves voltam, és ez annak köszönhető hogy engem 11-14 éves koromban a szüleim erre neveltek hogy tudjak, főzni, sütni, mosni, vasalni, alapvető varrást is tudjam, takarítani és egyéb itthon végezhető dolgokat is megtudjam csinálni amit csak lehet.


A húgomat szintén erre tanították és ő 14 évesen már egy háromfogásos ebédet is képes volt összedobni nekünk, igaz hogy sokáig tartott neki mert jobbára csak egyedül volt itthon mi apámmal a házon dolgoztunk csak időnként tudtunk ránézni anyukánk meg ezerrel túlórázott így a húgomé volt a megtiszteltetés, és a harmadik fogást szorgalomból csinálta, sőt a leveshez sem ragaszkodtunk hogy csinálja.


Tehát ha te tudod hogy mit hogyan kell, és van némi tapasztalatod szerintem menni fog, de ha annyira akarsz palacsintázni akkor először csináld úgy hogy anyukád a közeledben legyen hogy ha valami probléma van tudjon segíteni.

2014. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
82%
én ennyi idősen hatlapost sütöttem egyedül nem palacsintát ha tudod hogyan kel bizonyára menni fog, gyakorlás teszi a mestert
2014. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
én kb ennyi évesen palacsintasütés közben majdnem felgyújtottam a konyhát :D
2014. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
73%
Én is 13 vagyok, pont ma készítettem én is palacsintát. :) De a barátnőmmel már 9-10 évesen is sütöttünk egyedül (szülő persze volt a nappaliban). :)
2014. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!