Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zeller szárhoz milyen mártogat...

Zeller szárhoz milyen mártogatós lehet csinálni? Ezek vannak itthon jelenleg.

Figyelt kérdés
Tej, tejszín, füstölt sajt, folyékony sajt.
2014. nov. 28. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy fokhagymás tejszines sajtmártást.
2014. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, még nem csináltam, de kikeresem netről. Köszi.
2014. nov. 28. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy, igaz ez nem fokhagymás, de talán ez is finom:

[link]

2014. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nagyon egyhangú csak a zeller. Nem ártana még uborka, sárgarépa, paprika, retek stb

A folyékony sajtot jól befüszerezed a kedved szerint majd a tejszinnel hígitod a kívánt álagá. Jó lenne még citromlé is bele.

2014. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Oké, akkor vágok hozzá mást is, igazad van. Csak most próbálom megreformálni az étrendemet, és még eléggé hadilábon állok ....


Köszi szépen a válaszokat.

2014. nov. 28. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj h sajtmártással sem lesz kevesebb kalória mintha meg ennél egy tál toltott káposztát...inkabb javaslok vmi korozottet hozza vagy avokado krém, babkrem, lencse krém, ilyenek. Ami kevesebb zsírt ezáltal kevesebb kalóriát tartalmaz.
2014. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a kalória a baj, 47 kiló vagyok.
2014. nov. 29. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj, nem tudtam mekkora vagy illetve mi a célod az etrend reformmal. Orulok, hogy emellett dontottel hogy egészségesebben egyel!:)
2014. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:) semmi gond nincsen, már miért haragudnék? :)

A gyomrom vacakol mert nem eszek zöldséget, gyümölcsöt, most ezzel a kis trükkel hátha megszeretem. Egyébként ezek a mártogatósak ízlenek.

2014. nov. 30. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ehez a Hoummus passzolna a legjobban, ami egy szezammagos csicseriborsos krem, gorog eredetu. A pontos receptet nem tudom ugyan, de szerintem nem maceras elkesziteni.
2014. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!