Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell bolognait csinálni...

Hogyan kell bolognait csinálni hagyma nélkül?

Figyelt kérdés

Akkor simán a meleg olajba teszem bele a darált húst, és felöntöm vízzel vagy hogy?

Eddig mindig hagymával csináltam, de olvastam, hogy lehet hagyma nélkül is és szeretném kipróbálni... csak ez nem áll össze a fejemben...



2014. dec. 9. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan úgy, mint eddig, csak kihagyod a hagymát belőle. (hogy miért azt te tudod )
2014. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyma nélkül nem fog besűrűsödni a szósz.
2014. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Csak nem lesz nagyon rossz, de majd kiderül :)

2014. dec. 9. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Csak azt nem értem, MINEK kell bele VÍZ?!?!?!
2014. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Bolognait talán üveges paradicsommal öntik fel, nem vizzel.

Minél több nedvesség párolog el annál krémszerübb lesz. Már csak a paradicsom sürejétöl is.

2014. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rbomb ***** válasza:
47%
Pici olaj,bele a darált hús,rá egy kis víz,fedő,megpuhul megfő,aztán a paradicsomszósztól meg ha raffinériát is használsz majd besűrűsödik.azért fokhagymát tegyél bele ha lehet :) jó étvágyat hozzá.
2014. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem csinálom hagymával. Zsírban átpirítom a húst, sót, borsot,oregánót teszek bele, kevés vizet öntök rá, puhára párolom. Majd felöntöm ketchuppal, és összeforralom.
2014. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rbomb ***** válasza:
100%
Ja a többieknek írom.Sokan azért tesznek bele vizet hogy a húst fedő alatt megfőzzék picit.Vagy paradicsomszószt vagy raffinériát,vagy a kettőt együtt használják általában.Én meg az Oregano,borsikafű,bazsalikom híve vagyok még a bolognai ízesítésénél
2014. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam: finom lett :) Nekem nem hiányzik belőle a hagyma. Jah és darált pulykából csináltam :)


Alapból nem használok ilyen rafinériás cuccokat... akkor inkább nem teszek bele.

Az egyik hozzászóló ketchuppal csinálja, én is így szoktam :)


Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pacsi! :)

2014. dec. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!