Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez a lazacfilé amit boltban...

Ez a lazacfilé amit boltban vásároltam, ezt lehet nyersen enni? Kell-e kisütni?

Figyelt kérdés

ugyan így néz ki, mint itt a képen (a legfelső kép)

[link]


ilyen narancssárga színű, de vmi fűszer van rajta

Nincsen ráírva a csomagolásra, hogy hogyan kell elkészíteni, ha kell-e egyáltalán



2014. dec. 27. 21:11
 1/3 fersk ***** válasza:

"Norvég lazacfilé bőr nélkül (Salmo salar). A termék a norvég tenyészetekből származik. Ragadozó hal. Jellegzetesen narancssárga húsú, bőr nélküli, natúr, szálkamentes filéjét kínáljuk (E trimmeléssel). A legjobb minőségű, vastag filét forgalmazzuk. Európa legnagyobb mennyiségben fogyasztott tengeri hala. Felhasználási terület: serpenyőben történő sütés, sütőben történő elkészítés, gőzölés. Köret: rizs, párolt zöldség."

Az általad linkelt oldal írja...

2014. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké tudom elolvastam, de azt gondoltam vki volt már hasonló helyzetben vett ilyet és tudja hogyan kell elkészíteni


de akkor köszi :)

2014. dec. 27. 21:56
 3/3 A kérdező kommentje:

ja de a csomagolásra nincsen ráírva


ezért is kérdeztem


:D

2014. dec. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!