Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen az évfordulós vacsora?

Mi legyen az évfordulós vacsora?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 13:49
 1/5 anonim válasza:
pontosan mire gondolsz? a menüre?
2010. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, a menüre :) valami főételre
2010. febr. 5. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, amit nem szerettek?
2010. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a spárgaleves, francia hagymaleves, vagy valamilyen krémleves, mert finom, de utána még lehet enni. Főételnek én kacsát, libát, vagy hasonlót adnék, de ha szeretitek a tenger gyümölcseit, abból is nagyon jó tálat lehet összeállítani (különféle kagylók, tintahal, lacal, pisztráng, vagy amit akarsz.). A köret az már tényleg ízléstől függ, de lehet sok minden: -vajas, petrezselymes krumpli -rizs(estleg rizibizi) De én mindenképp raknék hozzá valamilyen párolt zöldséget. Megkoronázásnak, mivel évfordulót ünnepeltek, dobj össze valamilyen szexi desszertet! :)
2010. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az évfordulónkra, ha jól emlékszem fácán levest főztem (párom imádja), sütöttem egy csülköt, amit már előtte nap bepácoltam. Pároltkáposzták, és krumplipürét csináltam köretnek, desszertnek pedig csokis fondant volt vanília fagyival. Szegény alig bírt felállni az asztaltól, de nagyon jól esett, hogy mindenből kétszer evett.

Persze volt, gyertya az asztalon, mécseseket gyújtottam, és kibontottam egy nagyon finom, könnyű rozét.

2010. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!