Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hidegen is fogyasztható ételek?

Hidegen is fogyasztható ételek?

Figyelt kérdés

Hetente 2x járok 60km-rrel távolabb lévő városba át edzésre a csapatomhoz (vonattal vagy busszal).

Kérdésem az lenne, hogy mi az ami hidegen is jó, finom és tápláló is amit tudnék vinni, hogy megegyem míg hazaérek?

Hirtelen nekem hamburger jutott eszembe (persze saját darált húsból a húspogácsa), vagy tejberizs, de ilyen hidegbe eléggé megdermed.

Akár még Gyros jut az eszembe.

Valakinek más frappáns ötlete esetleg? :)



2015. febr. 1. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Sült tarja, sült hurka-kolbász,
2015. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Mindenféle saláta, fasirt, sült hús, szendvicsek, kocsonya, rakott zöldségek
2015. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 schocko ***** válasza:
0%
Fagyi!
2015. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kaszinó tojás, körözöttel töltött sajttekercs, paprika, szendvicsek sült hússal, főtt tojással

fasírt uborkával, zsömlében

2015. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Bécsis zsömle volt a kedvencem a rég utasellátótól, amikor vonatoztam. ma már magam készítem, nagyon finom.

Én szeretem a hagymás rántottás- esetleg zöldségekkel gazdagítva,- kenyeret is. tápláló és finom.

Paprikába töltött körözött kiflivel.

Tojáskrémes vagy halkrémes szendvicsek.

Krumplikrokett majonézes kukoricával.

2015. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

En olyan eteleket irnek inkabb, amit tarsasagban is nyugodtan fogyaszthatsz. (A kolbasz es a tarja nem biztos, hogy a legmegfelelobb egy zart vonaton...:))

Rizsfelfujt

Vargabeles

Stefania vagdalt

Cezar salata (a hus es az ontet miatt taplalo)

Palacsinta, gofri (edesen vagy sosan egyarant)

Szendvics: magos kenyer+kocka sajt/vaj+felvagott/szalami/natur sult hus+sajt+zoldsegek

Hot-dog vagy ahogy irtad, hamburger

Virsli (nincs szaga)

Sajtos omlett

Turogomboc, szilvasgomboc

Tejberizs/tejbegriz

Darafelfujt

Turofelfuj

Rantott sajt/rantott zoldsegek salataval

Pizza (hazilag is akar)

Mindegyiket beteheted egy muanyag kis dobozkaba, es barhol eheted, mert gusztusos es szagtalan etelek.

2015. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
én azt ajánlom ha ilyen nagy evõ vagy,hogy pl 5tányért elhasználsz egy edzés utáni étkezéshez akkor egyszerüen bírd ki hazáig és addig meg egyél valami elõételt amik beizzítják az ízlelõbimbóidat! pl. sima szendvicseket vajkrémmel zöldségekkel vagy v.mi kekszet vagy chipset hogy ne halj éhen otthon meg kajáljál be rendesen.(bár mellékesen én ennek abszolút nem vagyok a híve inkább sokszor eszek kevesen mert egészségesebb meg nekem így jó de el tudom képzelni hogy egy ilyen edzés után sokat tud enni az ember én is így voltam ezzel triatlon edzés után nem lehetett vajaskenyereket enni...gondolom így van ez a focival is.)
2015. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!