Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen magyar kajat fozzek a...

Milyen magyar kajat fozzek a spanyol baratom csaladjanak?

Figyelt kérdés
Az ideg megol komolyan,2 hetre jottem ki hozzajuk es szinte mar kovetelik tolem.fogalmam sincs mit csinaljak nekik ami egyszerubb is de finom.kerlek segitsetek
2008. aug. 22. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

nem tudom hogy hozzávalókból mit lehet ott kinn megkapni, de nekem ezek jutottak eszembe:

töltött paprika

pörkölt

gulyás

cigánypecsenye

csirkepaprikás

lecsó

lebbencsleves


itt pl édességek vannak:

[link]

2008. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd van, hogy legalább spanyolokról van szó, mert ők sem vetik meg a fűszereket és egy fokkal közelebb áll az ízlésük a magyar konyhához, mint sok más nemzeté.

Ha húsos ételt szeretnének, akkor én a helyedben gulyáslevest vagy pörköltöt csinálnék, esetleg egy jó kis füstölt csülköt sütnék (bár ezt valószínűleg úgysem tudnád beszerezni).

Ha nem akarsz húsos ételt csinálni, akkor főzz lecsót, ebben semmi olyan nincs, amit ne ennének meg, finom kolbászt is találsz hozzá. Szerintem ezzel nem lesz bajuk, mert a lecsót például még az indiai ismerőseim is imádják, pedig egyébként a legtöbb magyar ételt nem bírja a gyomruk. (Igen, ők kétszer olyan fűszeresen főznek mint mi, de így is rosszul vannak a tipikus magyar ételektől, pedig már kóstoltak párat, ugyanis nekik a legtöbb túl zsíros, a disznó húst meg nem eszik meg.)

2008. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%

gulyás

túrós csusza

Szegedi halászlé

paprikás krumpli

2008. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
en rakottkrumplira gondoltam es tennek koze bacont.ez nem lesz jo?
2008. aug. 22. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De igen, a rakott krumpli tökéletes és ahhoz nagy eséllyel találsz mindent (kivéve a tejföl, azt külföldön elég nehéz kifogni).
2008. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan egy jó marhapörit csinálnék. Jó a rakott krumpli is, de elöször a pörkölt. Az a magyar kaja! :-)
2008. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is rakott krumplit csinàltam elöször svàjci csalàdnak.

Nagyon odavoltak érte.

Meg a tejfölös nokedli a nyerö

2008. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!