Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készül a hagymás bab?

Hogyan készül a hagymás bab?

Figyelt kérdés
Bud Spencer és Terence Hill féle hagymás bab elkészítési módjára lennék kíváncsi. Vagyis aki már készített ilyent az hogyan csinálja? Egyszerűnek hangzik az elkészítés, de én kíváncsi lennék ismeri-e valaki azt a változatot amit a filmjeikben szoktak készíteni? Előre is köszönöm!

2015. febr. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Zsiradékon megpárolsz 1-2 fej nagyobb kockára vágott hagymát meg 1 cm-es kockára vágott bacont, ráöntesz 1-2 doboz vörösbabot levével együtt és közepes lángon addig párolod fedö nélkül, amít a nagyja leve elpárolog.
2015. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. febr. 6. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2015. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Bud Spencer biztosan nem olajon pirította meg a szalonnát, hanem zsíron. A szalonna és az olaj nem stimmel össze.
2015. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szalonnat a sajat zsirjaban is meglehet sutni, persze attol fugg mennyi zsir van rajta, szoval ugy a legfinomabb altalaban. De szerintem nem ezen kene vitazni.


Koszonom a recepteket! Nagyon orulok neki, valamelyik nap elkeszitem! :-)

2015. febr. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!