Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készül a sült banán?

Hogyan készül a sült banán?

Figyelt kérdés

BP.-N kinai éttermekbe ettem sültbanànt(mézzel volt leöntve,de sajnos itt külföldöna kinai éttermek nem ismerik:(((((((((((((((((

Ha valaki tudja mire gondolok,az irja le hogy hogy csinàljam


2008. aug. 23. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jó étvágyat!

2008. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én egy karibi banán receptet ismerek:


pici vajon karamellizálsz egy kanál cukrot,rádobod a banánt kicsit átsütöd 1-2 perc alatt és kész! Vaníliafagyival csokszósszal. Igazi diétás, de mi hányásig ettük!!!

2008. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kÖSZI MIND A KÉT VÀLASZT,KIPROBÀLOM,DE ÉN IGAZÀBOL ARRA GONDOLTAM AMI A KINAI BÜFÉKBAN VAN,ÉS AZ VALAMI PANIRBA VAN,VAGY HASONLO.DE AZÉRT KÖSZI:))))9
2008. aug. 26. 10:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű palacsintatésztát kell csinálni, abba kell beleforgatni a banánkarikákat, és olajban kisütni.
2008. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Sült banán Róka módra

Hozzávalók:


3-4 banán


1 tojás


cukor


liszt


tej


méz



Elkészítés: A banánokat felvágom hosszában, majd ezeket még 3-4 egyenlő részre, a banán nagyságától függően. A tojást egy kevés cukorral, liszttel és tejjel kikeverem - palacsintatészta-szerűséget készítek belőle, csak kb. 2x olyan sűrűnek kell lennie. Olajat hevítek, majd a banándarabokat beleforgatom a masszába, hogy jó sok kerüljön rájuk, majd beleteszem az olajba, és aranyszínűre sütöm. A megsült banánokat mézzel öntöm le, de a mézhez előtte keverek egy pici vizet, hogy ne legyen túl tömény a banánon.


Megjegyzés:

Vigyázni kell, mert a banánok hajlamosak hamar leégni, ha nagy tűzön sütjük! A túl barnára sültet sem szeretem, szerintem az aranyszínű a legjobb... És amíg egy adag sül, addig a következőket *áztatom* kicsit a masszában, így több bunda marad rajtuk. Nagyob fincsi, és ha eleget csinálsz, laktató is! (kb. 4 banán 2 embernek már jó kis adag)

2008. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia! :) Szerintem bundás banánra gondolsz, legalábbis, ha olyat ettél amilyen én :D


Hozzávalók: 3 tojás, 2 dkg cukor, só, 10 dkg liszt, 1 dl tej ,4 banán, olaj a sütéshez porcukor


Elkészítés:A tojássárgákat a cukorral habosra keverjük. Hozzáadjuk a lisztet és a kemény habbá vert tojásfehérjéket. Ha túl sűrű, kis tejjel hígítjuk. A meghámozott és félbevágott banánt a masszába mártjuk, majd bő, forró olajban kisütjük. Porcukorral megszórva kínáljuk.


Ha esetleg megunnád a banánt, azt tanácsolom, hogy próbáld ki az ananászt is. Remélem segítettem!

2011. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sült banán recept:


[link]

2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Látom régebben kérdezted, de hátha még aktuális.


A bunda:

3 ek finomliszt

2 ek keményítő

kicsi sütőpor

1 tojássárgája

10 evőkanál víz

+ pici olaj. Mindent összekeverni. Bele a 2-3 cm banánokat és forró olajban kisütni. :)

2012. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!