Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készítitek?

Hogy készítitek?

Figyelt kérdés

Ma sikerült jól felbosszantanom magam .. rántott sajt volt a terv rizzsel ebédre, de sütés közben kifolyt a sajt, így gyakorlatilag csak a panírt szolgáltam fel .. :(

Ti hogy csináljátok, hogy ez nem történik meg? Mi a titok?


2015. márc. 1. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Duplán kell panírozni aztán tedd be egy időre hütőbe vagy fagyasztóba. Utána forrósítsd fel az olajat és hirtelen kisütni. Nekem soha nem szokott szétmenni.


31/N

2015. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok:


És lehetőleg ne legyen vékony a sajt amit felszeletelsz, tehát ne legyen túl vékony.

És én trappista sajtból szoktam amúgy mindig csinálni.

2015. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

úgy látom, a titok a hűtőben lesz, mert a kétszeri panírozás megvolt :)

2015. márc. 1. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen, igen a huto a kulcs! En csak egyszer panirozom, nem szeretem a vastag panirt, de meg igy sem folyik ki, ha elotte a hutoben volt. (Bar teny, nagyon kell figyelnem sules kozben!:))

A panirt egyebkent a sima mellett ajanlom mandula, mogyoro vagy zabpelyhes formaban is, nagyon finomak ezek a variaciok is!

2015. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem sikerül, akkor kapni direkt rántani való sajtot. Az nem folyik szét.
2015. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a panírvariációkat is köszönöm, ki fogom próbálni !!
2015. márc. 1. 20:56
 7/7 Lynxx válasza:
72%
az első válaszoló mindent elmondott!:)dupla panír,hűtő..illetve ha nem hűtőzöd akkor is forró olajba hirtelen kisütni,akkor nincs ideje kifolyni a rossz panírból...
2015. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!