Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanál olyan sós süti...

Ajánlanál olyan sós süti receptet, amit már ma megcsinálhatok de még hétfőn is finom?

Figyelt kérdés
Ma van időm sütni hétfőre. Édes receptem van ilyen, de sós nincs. Ötleteket szeretnék kérni!
2015. ápr. 3. 08:01
 1/5 anonim válasza:

[link]

legfinomabb medvehagymás pogácsa, nemkell keleszteni sem és nekem még 3 nap után is puha :)

2015. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg sajtos rúd leveles tésztából. :) Ma megcsinálod a tésztát, eláll a hűtőben,majd vasárnap megszórod sajttal és megsütöd 30 perc alatt. :D De ha ma megsütöd,hétfőn még úgy is finom lesz :)
2015. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne keltet készíts, mert az szükségképpen szívós lehet.

Túrós pogácsa (nem kelt) és a ropogós néven futók a jók, pl.juhtúrós ropogós stb.

Az omlós, keksz jellegű recepteket keresd, azok légmentesen lezárva finomak lesznek még akkor is.

2015. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Hétfőn csináltam (medvehagymával), és még mindig puha.

2015. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A medvehagymásra esett a választásom, de első körben natur verzióban! Végülis csak ma fogom megcsinálni, de biztos finom lesz! :-)
2015. ápr. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!