Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik hozzávalóból csináljam...

Melyik hozzávalóból csináljam a tésztát?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy soha nem sütöttem még, és egy recept megadja a hozzávalókat az egész süteményhez, de nem tudom, hogy melyik kell csak a tésztába. Ezek vannak: liszt, porcukor, margarin, tojás, vaníliás cukor, sütőpor, kakópor, só

A tippem az, hogy ezek kellenek bele, de félek rosszat beletenni, mert elcseszem az egész sütit: liszt, margarin, tojás, só



2015. máj. 27. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A recept mit ír? A szövegben benne szokott lenni, hogy mikor mivel mit kell csinálni.
2015. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem írja, hogy miit hova kell rakni.

Az elkészítés menü így kezdődik: "A tészta hozzávalóit összegyúrjuk. A tésztát, lisztezett deszkán..."

2015. máj. 27. 15:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi ennek a sütinek a neve?

Szerintem ezek lehetnek a tészta hozzávalói: liszt, cukor, margarin, tojás, sütőpor, kakaó, só Vagy ugyanez margarin nélkül. De lehet, hogy a kakaó sincs benne, és az valami krémbe? Egyszerűbb lenne, ha a süti nevét megírnád, vagy a teljes szövegezést.

2015. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
innen néztem a sütit: [link]
2015. máj. 27. 15:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az össze hozzávaló, ami nem a "díszítéshez" címszó alatt szerepel kell a tésztába.
2015. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A receptben az összes hozzázvaló a tésztába kell. A díszítés külön van írva.
2015. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű hogy mindent össze kell gyúrni...
2015. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi, úgy csinálom. még egy kérdés: ugye azt mondja, hogy 20 dkg margarin kell bele, és azt, hogy mérjem ki, ha nincs mérlegünk semilyen. Azért gondolom nem hasonlítanám össze valamivel, mert ahhoz kézbe kéne venni, ami elég gusztustalan lesz utána. Valami ötlet?
2015. máj. 27. 15:42
 9/16 anonim ***** válasza:

Margarin csomagolásán rajta van, hogy a teljes hány gramm. Általában 250 vagy 500 grammos. 250-él veszek a 4/5-ét, a fél kilósnál pedig a 2/5-ét.


Viszont a 45 deka liszt kimérése nehezebb lesz, ha nincs mérleged.

2015. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2,5 decis bögre ütögetve (tömörítve), színig töltve pont 15 dkg finomlisztet tartalmaz.
2015. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!