Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikróban, hogy lehet pörköltet...

Mikróban, hogy lehet pörköltet főzni?

Figyelt kérdés
Kifogyott a gázam,mennyi idő alatt lehet ,ès hogy kell ?Egyszerre kell belerakni mindent?
2015. máj. 29. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

NEm tudom, milyen húsból akarod, de igen hosszadalmas is lehet.


Elöször a hagymát kevés zsiradékot süsd át a mikróban, utána tedd bele a húst, a füszereket meg vizet, és utána lefedve közepes fokozaton fözd, idönként kevergesd meg és néha próbáld meg, hogy megfött-e.

2015. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet. A pörköltet meg kell pörkölni, egész más, mint amikor csak simán fő. Ezzel inkább várd meg, amíg lesz gázod.
2015. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zolidobos ***** válasza:
100%
Nagyjából sehogy. Persze vészhelyzetben összehozható benne valami paprikás lében úszó hús, de nincs köze a pörkölthöz....
2015. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem lesz finom; kipróbáltam , igaz, hogy csirkéből.

Úgy csináltam ,mint a tűzhelyen; szerintem bűn rossz lett.

Főztem hozzá rízst -mikróban ugyanúgy-, összekevertem, csak úgy lehetett megenni.

2015. jún. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Úgy csináltam ,mint a tűzhelyen;"


EZÉRT lett rossz!!!! Ugyanis a mikró NEM tüzhely, egész másként kell használni.


Lehet finom pörköltet is készíteni benne, de másként. Csak pár apró különbség: vizet gyakorlatilag nem vagy alig szabad hozzátenni, megfelelö fokozaton kell párolni, stb.

2015. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!