Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortadíszítés - segítségeteke_...

Tortadíszítés - segítségeteke_t kérem!?

Figyelt kérdés
A párom születésnapi tortájának díszítésében kérném a segítségeteket. A torta egyszerű lesz, kör alakú piskótalapok, amiket valamilyen krémmel fogok majd összerakni, kívül meg valószínűleg barna krémmel lesz bevonva. Milyen ötletes díszítést lehetne bevetni, ami kicsit tipikus férfias? Én gondoltam arra, hogy tejszínhabbal lerajzolnám a tetejére az autóját (ami a mindene), de persze ez elég nehéz dolog, úgyhogy egyelőre csak ötlet marad. Jöhet bármilyen ötlet, amit tejszínhabíróval le lehet rajzolni, vagy amit gyümölcsszeletekből ki lehet rakni, de bármi más is jöhet.
2010. márc. 1. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a te ötleted!!!! Sőt, szuper szerintem!! Nem is értem, hogy még milyen másra gondolsz.
2010. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én simán tejszínnel díszítettem ,és kerestem rá egy autót a kinder tojásos figurák közt.Persze ha nincs még gyerek,akkor gondolom ez kilőve :S
2010. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van az az újabb csokiöntet (asszem dr ötker), meleg vízbe teszed, levágod a zacskó csücskét és olyan állagú, h lehet vele rajzolni és ezzel szoktam díszíteni....szinte mindenhol lehet kapni
2010. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ötlet jó, de arra számíts, hogy a tejszínhabspray nagyon hamar összeesik és szét fog folyni. A Dr. Oetkeres megoldással viszont tuti megmarad :)

2010. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem spray, hanem felvert tejszínhab, amit tejszínhabíróval viszek majd fel rá rögtön az ünneplés előtt. Eddig még sosem folyt el.

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 1. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy akkora papírlapot,mint a torta teteje.Vágj ki belőle középen egy autóformát.Tedd a papirt a torta tetejére, a kivágott formát töltsd meg tejszínhabbal.Vedd le a papírt,és a tortaszélét díszitsd tejszínhab-rózsákkal.Esetleg az autó alá vagy köré írhatsz szöveget is.
2010. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! ha egy picit ügyes vagy, a kókuszgolyó masszajából is csinálhatsz egy autókát középre, és modjuk az autója rendszámát írnád ki alá tejszínnel,vagy a neve betűiből rendszámot .pl.Puszi-101
2010. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

A papírlap-kivágós ötletet én úgy használtam, hogy porcukorral hintettem le a tortánkat, és a kivágott kép a papír felemelése után ott maradt. Használhatsz például ilyesmi jellegű képet [link] (Bár nemtudom, csokimázon mennyire marad meg a porcukor, nálunk csokoládés tehát sötét színű tésztán nagyon szép volt)

Ha nem ragaszkodsz a kör alakú tortához, akkor akár autó formájúra is vághatod a tortát, találtam most egy képet erre ( [link] )

Továbbá ha nagyon ráérős vagy :) keményebb gyümi pl almából faraghatsz autó formát, banánszeletke lehet a kereke, amit fogpiszkálóval hozzátűzhetsz :) Innen már csak a fantáziád és a kezed dolgozzon tovább :)

Kellemes sütést!

2010. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fantasztikus ötlet/ötletek, köszönöm! :) Ha alaki még tud segíteni, szívesen fogadom az ötleteit!
2010. márc. 1. 15:44
 10/11 anonim válasza:
szeritnem értékelni fogja te ötleteted.mert abba te fekettél bele munkát és tök jó szerintem próbáld meg
2010. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!