Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek mit lehetne...

Szerintetek mit lehetne csinálni darált húsból?

Figyelt kérdés
kezdjük ott, hogy suliból jöttem haza és itthon nincs ebéd és főzni szeretnék.Találtam darált húst a fagyasztóba de nem tudom hogy mit csináljak belőle.Lehetőleg valami gyorsan elkészíthető és egyszerű receptet tudnátok?vagy példát hogy mit csináljak :D 15 éves vagyok és nem igazán tudok főzni, csak próbálkozok :D

2015. szept. 29. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
fasírt a legegyszerűbb :)
2015. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :DD
2015. szept. 29. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Bolognai.Veszel hozzá egy tasakis alapot,vagy ha van kedved,akkor magad készíted a szószr.És spagetti.Vagy megcsinálod pörköltnek hagymával,pirospaprikával és összekevered kifőtt tésztával.Tehetsz rá tejfölt.Ilyen húsos makaróni-szerűsèg lesz.
2015. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Fasírt,bolognai spagetti (ha van hozzá alapod),vagy darált húsos palacsinta (van vmi neve de most nem jut eszembe) asszem ennyi
2015. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A fasírton mi a rákot kell lepontozni :D az a legkönnyebb leggyorsabb nem értem itt egyesek pontozási módszerét
2015. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
chilisbab
2015. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
kedves 5-ös, egy másik topikban ahol a zsíroskenyérről volt kérdés, hogy ki hogyan szereti, ergó azok voltak a válaszok, hogy ki hogyan szereti...s ott is szinte mindenki le lett pontozva, valaki a trolltündérrel hál vagy a vegatroll különalakulat vadássza a fasírt és zsíroskenyér válaszokat :) (én visszapontoztalak, az én százalékom a 13% egyetlen kedves embernek köszönhető itt a gyk-n, remélem már kitiltva eddig...)
2015. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is mi a francér pontoztok le??
2015. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!