Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csináljak sütit az...

Hogy csináljak sütit az alábbi alapanyagokból?

Figyelt kérdés

Az alapanyag a következő:

Élesztő sütőpor a kettőt sikeresen alkalmaztam kenyérhez jó lett!

H.Keksz, zsemlemorzsa, liszt, rízs, 100g kenhető margarin, olaj, barna cukor, kristálycukor, tejszines mogyoró aroma, rumaroma, mandula aroma, édesítőszer, 100% citromlé,


Töltelékhez: puding, tej, alma, (gondoltam összefőzöm ezt a hármat)


Semmi mást nem lehet hozzá tenni de nem kell mindent beletenni.


Feladat:

Segítsetek kitalálni egy receptet úgy: hogy jó is legyen az íze.

Nem kell jól kinéznie.

Majd osztok képet milyen lett!

Lebeszélni nem lehet róla!

Nyitott vagyok több ötletre is.



2016. jan. 31. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent fel kell használni?
2016. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ebből simán muffint sütnék, tojás nélkül. pl. ezt csináltam: [link]

Ha van otthon valamilyen italod, akkor azt próbáld ki, én rosé pezsgővel sütöttem meg és nagyon izgalmas íze lett. Ha muffintepsid nincs, akkor sima tepsiben is jó. Esetleg az almát belereszelném a tésztába.


Vagy nézz valamilyen keksz receptet, csak attól tartok, ahhoz kevés a zsiradék.

2016. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a muffin jó volna csak nincs formám. :)
2016. jan. 31. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor süsd meg sima tepsiben és kockázd fel. Amikor azt mondták anyukáink, hogy csinálnak egy kevert tésztás sütit, az pont ugyanez, és azt se tudták, mi fán terem a muffin.
2016. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én a következőt csinálnám:


A darált kekszet (vagy durvára törtet) összekeverném annyi vajjal, cukorral, rumaromával, kevés citromlével, hogy gyúrható massza legyen belőle, ezt kb 1 cm vastagon belenyomnám a tepsi aljába. Majd felkockáznám/ reszelném az almát, összekeverném cukorral, rummal, citrommal, és karamellizálnám. Ezt ráhelyezném a masszára. Majd megfőzném a pudingot, ebbe is mehet a végén egy kis rumaroma, ezt ráteríteném az almás rétegre. A tetejét esetleg meg lehet még szórni egy leheletnyi pirított édes morzsával, illetve ha marad almád, sült alma szeleteket is rárakhatsz. Ehhez a sütihez mondjuk konkrétan sütni nem kell, de finom lehet.


Vagy csinálhatsz almás tejberizst is! Vagy a megfőzött almás tejberizst is rétegezheted a pudinggal:)

2016. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon finom almakenyeret sütöttem.
2016. febr. 2. 18:47
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Nem túl kecsektető de ízre jó volt.

2016. febr. 2. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól néz ki! Biztos finom volt:)
2016. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!