Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készen kapható mézes (vagy...

Készen kapható mézes (vagy nem mézes) lapokhoz milyen krémet tudtok tölteléknek, ami nem folyik szét, vágható?

Figyelt kérdés

Linkelhettek is, vagy saját receptet is írhattok.

Rákerestem, igaz nem néztem meg sok találatot, de több helyen is vmi grízes krémet írtak - na ezt kihagyom, az tuti.

Jók ezek a lapok egyébként?

Nem vettem még sosem, most ki akarom próbálni.



2016. márc. 7. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Bolt mézes lap nekem nem ízlett, túl vad íze van, de piskóta laphoz sokféle krémet tudsz csinálni, pudingostól kezdve a vajasig, vagy főzött krémet. Legegyszerűbb a csokis. Tejszinben felolvasztasz 1 étcsokit, hűtőbe teszed, amikor lehűlt habverővel habosra kevered és kész a krém, keményre vert tejszinnel lehet lágyítani.
2016. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mézes Grizes Zserbot csinaltunk a lapokból. Grizes krém, barack lekvárral. Nagyon finom volt, csak kevés lett :)
2016. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!