Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kepen lathato piskotak kozt...

A kepen lathato piskotak kozt szerintetek milyen toltelek van?

Figyelt kérdés

[link]


Valami fagyis gyumolcsos verzioban nem lehetne megbalositani? Felek, h elolvadna.


2016. ápr. 20. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhető el.

Elképzelhető, hogy a hivatkozás, amelyre kattintottál, már nem érvényes, vagy az oldal olyan célközönség számára látható csak, amelybe nem tartozol bele."

2016. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hová tűnt a válaszom ?

Szerintem fagyival nem készíthető el, csak valami vajas/pudingos stabil krémmel, amivel vágható lesz a képen látható torta.

kb ezt írtam nemrég, nem értem miért törölték...

2016. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 20. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Finnországban csinált a vendéglátóm ilyen tortát.


Ő tejszínhabot tett bele és a piskótaszeleteket előtte meglocsolta gyümölcslével.


Nagyon finom volt, párszor már én is készítettem

2016. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is jó megoldás , csak nagyon keménynek kell lenni a tejszínhabnak és valódinak, ha lehet.
2016. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dnyepropetrovszk ***** válasza:

Nekem ez erőteljesen tejszínhabnak tűnik.


Megpróbálhatod fagylalttal tölteni, de akkor kicsit fel kell engedned, viszont ne hagyd, hogy teljesen kiengedjen, mert úgy valóban szétolvad. Ezért gyorsan is kell vele dolgoznod, és az egyes lépések közt fagyasztóban kell tartanod. Számolnod kell azzal is, hogy a felengedett fagylalt újra lefagyasztva már nem lesz olyan, inkább kemény és kristályos állományú lesz, ez pedig nem feltétlenül olyan finom. A gyümölcsöket pedig ízlés szerint szórhatod a rétegek közé, úgy, hogy mutatós legyen.


(Szerintem a tejszínhabbal könnyebb lenne dolgozni, kevesebb fáradsággal jár.)

2016. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szepen koszonom a valaszaitokat.

Rendben akkor tejszinhabbal fogom csinalni :) koszi megegyszer

2016. ápr. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!