Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha véletlen ette egy pár...

Ha véletlen ette egy pár falat nem teljesen átsült csirkecombot lehet bajom?

Figyelt kérdés
12 óráztam és éhes voltam. Éppen csak egy pár falat pancolt csirkecombot ettem de csak egy két falatot mikor észrevettem h nincs rendesen átsütve. Lehet bajom belőle?

2016. jún. 2. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem! Ha csak pár falat után vetted észre, biztosan nem volt annyira nyers.
2016. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Holnap mindenképpen menj egy teljes kivizsgálásra, ne felejts el kérni végbéltükrözést is.
2016. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem hívjál mentőt azonnal, mert reggelre meghalsz. Ez tuti, vagy még az este.
2016. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát van ez a szívférgesedés meg a májelhalás, de a agyelsorvasztó toxint termelő baktériumok (Puer Idioticus Retardus és társaik) is megélnek a csirkehúsban. Mondjuk nem akarlak ijeszgetni, szerintem nem lesz baj!
2016. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már biztosan rájöttél, hogy semmi bajod nem lett tőle, nem kötöttél ki a sürgősségin.A gyomorsav és az egészséges immunrendszer teszi a dolgát...
2016. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám h semmi. Egész éjjel fájt a gyomrom és reggel a WC-n kötöttem ki sokáig.
2016. jún. 3. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt már csak pszichésen okoztad magadnak. Jól ráparáztál hogy rosszul leszel, hát rosszul is lettél. Mind ettünk már -vendégségben, udvariasságból- kissé rózsaszín combot, mégsem halt még bele senki.
2016. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, miután elolvastad a "jópofa" válaszokat, teljesen rákattantál, és valós , de pszichoszomatikus tüneteket produkáltál. A valóságban kutya bajod sem lett.
2016. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!