Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grillrácsot milyen anyagból...

Grillrácsot milyen anyagból kell csinálni?

Figyelt kérdés

Nemrég építettünk egy kerti grillezőt, és grillrácsot szeretnék hozzá csináltatni. Milyen anyagból szokták ezt csinálni, illetve milyen anyaggal kell bevonni, ha be kell egyáltalán?

(Boltban nem kapok ilyen méretűt, ezért kell csináltatnom valakivel.)


2016. júl. 7. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Acél, nem kell bevonni semmivel, a két használat után ráégett réteg tökéletes bevonat.
2016. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rozsdamentes acél?
2016. júl. 7. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A vas lábtörlőrács is teljesen jó. Nem kell rozsdamentes, meg semmi hókuszpók. Rozsdás ne legyen eleve, de egyébként más extra feltétel nincs.
2016. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(A lábtörlőt nem én találtam ki, sok ilyen témával foglalkozó könyvben megtalálható.)


Egyébként csináltatottból az a legjobb, ami V alakú elemekből épül fel. Ebben ugyanis össz tud gyűlni a zsiradék egy jelentős része, s fel lehet használni, pl. kenyérre csorgatva.

2016. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 7. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Fából biztos nem
2016. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem...
2016. júl. 8. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!