Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyott húsból is főzhetem a...

Fagyott húsból is főzhetem a húslevest vagy mindenképp meg kell várni amíg kienged? Elfelejtettem kivenni a fagyasztóból és szeretném elkezdeni főzni holnap ebédre.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Attól függ, mekkora a hús, egyben vagy darabolva fagyasztottad le.

Én már főztem fagyott húsból levest, nem volt semmi baj vele. Jelzem, kockázott csirkemell volt (ragulevesnek), illetve pulykanyak. Arra kell vigyázni, hogy amikor olvad a "levesben" szét kell kavarni, ne maradjon egyben a hús.

Esetleg mikróban, sütőben nem tudod kiolvasztani?


Üdv!

2010. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elkezdheted főzni,max tovább tart!
2010. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha előkészített hús, akkor esetleg. De akkor is jobb ha forró vízzel felolvasztod több léről, rakd jól záró plusz nylonzacskóba, és forró vízbe vele, ugy hamar kiolvad, viszont nem kezd el "főni" a széle, ugy hogy a belseje még fagyos.
2010. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!