Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vaddisznó sűdő oldalast hogy...

Vaddisznó sűdő oldalast hogy készítsem el?

Figyelt kérdés
Más husokat csináltam már de tudom hogy valami nem stimmel a vadhússal. Főzési idő feldolgozási forma és szavatosság. Volt rajta egy papír két éve le van fagyasztva de szinte szagtalan és biztos forrásból származó. Segítséget kérek hogy ne legyen bajom tőle.

2016. szept. 30. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Két év alatt még a mélyhűtőben is megromlik a hús. Még ha nem is látszik rajta elsőre.

Nem tudom, milyen vadról van szó. De csirkét körülbelül negyed évig, sertést körülbelül fél évig lehet a mélyhűtőben eltenni. Ennek alapján kizártnak tartom, hogy bármilyen hús még biztonságosan lenne fogyasztható két év után.

2016. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rosszul írtam. Született 2015.01.6

És eltették 2016.01.06 biztos rossz így is?

2016. szept. 30. 18:03
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a cimke.

2016. szept. 30. 18:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Lenne belőle egy pörkölt meg egy paprikás.
2016. szept. 30. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vadhúsnak azért kellene valami szaga lennie. Kiolvasztottad már? Az ízéről és szagáról meglehet mondani. Avasodni szoktak, de azt érzed készítés közben. Ha csak 1 éves akk nincs probléma
2016. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó lett. Ízre is és még élek is.
2016. okt. 1. 08:23
 7/7 A kérdező kommentje:
A maiba öntöttem egy csepp ecetett és azonnal kihozta az ízét. Javaslom és az se baj ha több mert savanykásabb de elnyeli az ecetet. Sőt savanyúkáposzta is jó lenne bele.
2016. okt. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!