Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak szerintem buźiskodás az...

Csak szerintem buźiskodás az amit ezeken a szakácsversenyeken csinálnak?

Figyelt kérdés
Jobban ízlene nekem egy tojásrántotta ami nem több 100 Ft-nál és 2 perc alatt kész, mint az a sok maszat amiért ott szenvednek órákat.
2017. jan. 25. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ízlésed nem kell egyezzen máséval.

És viszont.

2017. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Minek kövsz olyat, ami nem tetszik?

Szeretsz papogni? Kell vmi, amitől rosszul érzed magad? Nincs semmi pozitív az életedben, amire koncentrálni tudnál ez helyett? Keress rá a csámcsogó blogra. Vagy nézz neten főzős műsorokat. Azok színvonalasak. Ha kell adok linkeket.

2017. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom, nem tudsz főzni sem. :)

A te szakácsművészeted csúcsa a rántotta. Az övék meg ez a maszat, aminek te a nevét sem tudod megmondani.

A verseny lényege a győzelem, a hírnév a szakmában, és a karrier lehetősége. Nem az, hogy egy nevesincs senki elájuljon a tévé előtt ülve.


Van a közelben egy jó kis étterem, azért is ismert, mert Michelin-csillagos szakácsuk van. Tudom, neked ez sem mond semmit. De ha azt mondom, hogy havi két milliós fizetés mellé még egy 120 nm-es "szolgálati lakást" is kap, akkor már egész érthető, hogy miért bohóckodik valaki egy ilyen megmérettetésen. ;)

2017. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom ezekre az Gordon Ramsay (magas színvonalú) minőségű ételekre gondolsz.

Mert ők nem ételt tesznek az ember elé hanem műalkotást amiben az ízek nagyon harmonizálnak egybefüggő ízeket teremtenek....

Nyílván ezekkel az ételekkel jólakni nem lehet :D

Egy jó kis tojásrántottánál szerintem sincs jobb :)

2017. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Jogodban áll igénytelennek lenni.
2017. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van! Ha valaminek nem érted a lényegét, akkor egyszerűen könyveld el "bu*iskodásnak" és máris megkímélheted magad a gondolkodás, netán a megértés terhétől.


A ruhatáraddal sem kell törődni, mert nincs is jobb mint egy maci-naci gumicsizmával.

A sok hülye meg töri magát hogy megírjon egy korszakos regényt, mikor úgyis csak a sporthírek elolvasása a menő dolog.

2017. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem Gordon Ramsay és hasonlókra gondolok, hanem kimondottan a szakácsversenyen csinált dolgokra, ahol az a lényeg hogy ki tud minél extrémebb és szokatlanabb dolgokat művelni. Szívesen megkóstolnék párat azért hogy milyen mennyei ízharmónia lehet.
2017. jan. 25. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Kár lenne beléd.
2017. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi erővel Mozart is b..ziskodott zeneszerzéskor? Minek órákig maszatolni, jó az Alvin és a mókusok is..


Da Vinci minek b...ziskodott? Miért nem rajzolt pálcikaembert, az gyorsan megvan?


Coppola minek b...ziskodott a Keresztapával? A barátok közt biztos kevesebb befektetett energia.



A burj khalifával minek vesződtek annyit? A havanna lakótelepi panel olcsóbb és gyorsabb megépíteni.


Satöbbi satöbbi. A gasztronómiát ugyan úgy lehet magas és alja szinten művelni mint a fent említetteket. Engem sem érdekel pl. a komolyzene, nem tudom értékelni, élvezni, és onxy féle éttermekbe se járok(ott főz széll tamás), de ettől még nem lesz hülyeség.

2017. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, csak szerint az.
2017. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!