Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtkrémleves után másodiknak...

Sajtkrémleves után másodiknak szívesen ennétek valami szintén sajtosat, vagy az már túl sok lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap kigondoltam a mai ebédet, sajtkrémleves lesz brokkolival, másodiknak pedig sajtbundában sült csirkecombok tepsis krumplival.

Nem lesz túl sajtos így az ebéd? Szívesebben eszik sajtkrémleves után az ember valami teljesen mást másodiknak, vagy jó lesz a sajtos csirkecomb?


2017. márc. 12. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Lehet jobb lett volna más.De sztem attól is függ,h milyen sajt és mennyire intenzív az íze.Pl a leves sem lesz már olyan nagyon sajtos a brokkolival.Egyébként azt,hogy csinálod?
2017. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A sajtok, fondue és raclette országában élek, számomra nincs olyan, hogy "túl sajtos" :), de sokaknak lehet belőle gond.
2017. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez alapján szoktam, csak trappistából, egyszerű de nagyon szeretjük.

2017. márc. 12. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Köszi.:)
2017. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs bajom vele. A brokkolival és combbal már annál inkább, de nem ez volt a kérdés.
2017. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem sok lenne. Főleg ilyen gagyi minőségű trappista sajtokból, aminek az ízértéke amúgy is nulla :(


Normális, minőségi sajtokból pukkadásig tudom magam enni, de az ilyesmit nem bírom.

2017. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem lenne túl sajtos, mert imádom a sajtokat. De itt valaki írta már, hogy jobb, ízletesebb sajtból, mint a trappista.

Azt, hogy szívesebben eszik-e az ember valami után valamit, azt a saját ízlése dönti el, nem az, hogy mások mit szólnak hozzá.

Ha szeretitek, egyétek nyugodtan a két fogást egymás után.

2017. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!