Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Palacsinta tej es olaj nelkul?

Palacsinta tej es olaj nelkul?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a recept jo (dietazoknak) ?

10db palacsintahoz:

150g zabpehely

450g viz

1 tojas

Ezt valaki probalta mar?


2017. ápr. 14. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Próbáld ki. Dehogy nem palacsinta lesz belőle az biztos.

[link]

Kb ez a palacsinta.

2017. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem jó recept, diétázóknak sem...
2017. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
LoL és szerinted vízből meg tojásból hogy lesz palacsinta észlény?
2017. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok a víz.
2017. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

kis lisztet hozza kell adni, akar teljes kiorlésut.

amugy ne nézd a grammokat, csak kezd el kutyulni. aztan ha suru az állaga probáld meg kisutni.

2017. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

én ezt múltkor próbáltam, de nem ízlett. :( a zabpelyhet nem tudtam megőrölni, úgyhogy darabos is lett.

én maradok a rendes palacsintatésztánál tk liszttel

2017. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem sikerult ledaralnom! Teljesen liszt allagu lett,bar nem olyan fincsi mint a hagyomanyos lisztes tejes palacsinta de azert elegge finom lett vizzel is!:)
2017. ápr. 14. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Hogynepersze
2017. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A ch tartalma ugyanannyi volt ( a felszívódása lassúbb )más előnye nincs, hogy zablisztből csináltad.

Aki pedig ilyen vadul fogyókúrázik, legyen annyi önfegyelme, hogy le tudjon mondani a palacsintáról... és főleg ne akarjon tízet megenni.

De azért váljék egészségedre:)

2017. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, miért baj, ha valaki zabpalacsintát akar enni, a zabpalacsinta közismert és sokaknak bejövő étel. S igenis van, akit a fehérjedúsabb, rostos zab sokkal jobban laktat, mint a finomliszt - vagy csak szereti nem felvinni a vércukrát, mert akkor hamar és nagyon megéhezik. Nemcsak a szénhidráttartalom számít.


Az én ízlésem szerint ez pokolian tojástalan, de ez egyéni. Nem tudom, rendes tésztává áll-e össze ilyen arányokkal, s mennyire szakad, ki kell próbálni.


Diéta és diétázó kérdése, alkalmas-e fogyáskor az ilyesmi. Plusz nagy szerepe van a tölteléknek is, ugye.

2017. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!