Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket szerettek főzni? Mik a...

Miket szerettek főzni? Mik a kedvenc ételeitek? Mit esztek ma ebédre?

Figyelt kérdés

Én nagyon szívesen megfőzök bármit, legyen egyszerű vagy bonyolult. A kedvenc ételem a gyümölcs leves és a bolognai, nekem ez a kettő így kapcsolódik össze a régi időkből :)

Ma pedig kelkáposztafőzelék lesz a la natúr :D


2017. máj. 8. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Én minéel több félét szeretek fözni, kedvencem nincs, meert gyakran változik, mire van leginkább kedvem.

Ma tegnapról maradt currys raguleves lesz, utána sült libamell, krumplipürével és párolt lilakáposztával. (Ez kivételesen elég megszokott, egyszerü menü)

2017. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ma pont bolognai van, de még tegnap főztem, a mai adagot sütőben besütjük majd kicsit vacsira. Én nagyon szeretek főzni, de csak húsmentes kajákat, ebben vöröslencse van darált hús helyett. A héten lesz még vadasmártás krumplifánkkal, mert a párom kedvence, hamis gulyásleves és utána kókuszos csokis süti, péntekre pedig csak egy egyszerű saláta, sült krumplival és talán füstölt tofuval. Az én kedvenceim a magyaros kaják vegánosítva, ezeket is főzöm a legszívesebben.
2017. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ebédre szendvics volt, nálunk vacsora a főétkezés. Sült chipolata lesz, krumplipure es savanyú káposzta
2017. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Sok kedvencem van s jobbára egyszerű ételeket szeretek sütni, főzni.

Van maradék lencsés céklaleves és szederfagyi, ma csak kölest főzök s körözött ízesítésű köleskrémmé alakítom. Majd eszünk hozzá tojást valamilyen formában.

Sokszor csak 1 fogás van, de azért a 3 sem ritka, szeretjük a levest és a desszertet is.


A legegyszerűbb napokon nem főzök, max. gabonát, ha az nincs korábbról, van tojás és nyers zöldség, gond már nem lehet.

2017. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindent szeretek megfőzni :)


Ma épp hagymaleves és rakott krumpli volt, holnap bolognai lesz :)


A gyümölcslevest imádom, de a párom, sajna nem :(

2017. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma gombás-spenótos rizottót ettem jó sok parmezánnal, barna rizsből. A rizottót egyébként is imádom.

Az olasz konyhát úgy általánosságban véve nagyon szeretem, itthon készített tésztából pizza, gnocchi, tagliatelle, nyammi. Van tésztakészítő gépünk amivel bármilyet el lehet készíteni kb.

Ezen kívül az ázsiai konyhákat imádom még, soonoudu jjigae vagy egy miso leves, teriyaki padlizsán bármikor jöhet.

2017. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nálunk holnap gombával tűzdelt karaj lesz és rizibizi :)

Jókat írtatok :)

2017. máj. 8. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Paradicsomszószos húsgombóc főtt krumplival lesz ebédre.


"Mindent" szeretek főzni! :)


A kedvencem tipikus! Rántott csirkecomb hagymás törtkrumplival vagy rizi-bizivel, tejfölös uborkasaláta.

2017. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki szeret főzni annak tök mindegy mitfőz élvezi,legalábbis én mindent szivesen csinálok. Na jó a nudli gyurkászás már a végére ott tart hogy soha többet nem csinálok de nagyon szeretem a nudlit.

A halat nem eszem meg így soha életembe nem volt a konyhámba hal. De amit a legjobban szeretek főzni vagyis sütni azok a sütemények torták. A legfinomabb nekem pedig a csülöknek a bőre és ami alatta van az a puha zsír aaahhhhwww az egészet én eszem le az egészbe sült csülökről mert hálaistennek senki nem szereti a bőrét pedig friss puha kenyérrel aaahhh orgazmus.

Ma meg tegnap egyébként óvári szelet volt hagymás szalmakrumplival kapros fokhagymás joghurtos tavaszi salival(ubi,pari,papri,zöldhagyma,káposzta,)

Holnap pedig babfőzelék lesz fasirtal😋.

2017. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami az előzőnek a nudli, az nekem a palacsinta. Rém macerás sokáig sütögetni a zsírszagban, de néha kell :) Elvileg egyszerű étel, de nálam a legmacerásabbak közt van. Egy piskótatorta sokkal kevesebb meló s garantált siker, bár azt senki ne várja, hogy megáll a krém szépen... Senki nem várja, így minden OK. Az az egyik kedvenc ételem, főleg, ha fogyni akarok, csupa laktató tojás. A másik a rántotta.
2017. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!