Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darált kekszből milyen sütit...

Darált kekszből milyen sütit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

és oldalt mellette vannak ajánlatok.

2010. máj. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezek nagyon jónak tűnnek!

2010. máj. 18. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És elég könnyűek..főleg az első..én keksz-szaláminak hivom, és nagyon kényelmesen egyszerűen szoktam elkésziteni.A másodikra pedig már rég fenem a fogamat..
2010. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tortát szoktam a következőképpen:

Kell 25 dkg háztartási keksz, 1 nagy pohár+1 kicsi 20%-os tejföl, 2 kis pohár natúr joghurt, 4 csomag vaníliás cukor, kristálycukor ízlés szerint, 1 csomag étkezési zselatin 2 dl vízzel, tetejére gyümölcs ízlés szerint.

Egy tortaforma aljára összetöröd a kekszet, a többi hozzávalókat pedig összefőzöd, a kekszre öntöd, a gyümölcsöt (ha kell) összevágod, és a tetejére kerül a 2 dl vízzel főzött zselatin.

2010. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kókusz golyó! Tej, cukor, kakaó, rum /aroma/, kókusz reszelék. Ezeket úgy masszírozd össze, hogy gyurma keménységű legyen, aztán hengergesd bele a kókusz reszelékbe és tartsd hűtőbe! Tehetsz meggyet!
2010. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kókuszos tekercset!!!:D:D

tök egyszerű

nem kell sütni sem, csak összeállítod a tésztát meg a tölteléket, aztán be a hűtőbe és kész!:D

2010. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!