Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kakaós csigát készíthetek pl...

Kakaós csigát készíthetek pl nesquik vagy bármilyen gyorsan oldódó kakaóporból?

Figyelt kérdés
Csak mert az összes recept cukrozatlan kakaóport ír, amit meg kell majd cukroznom. Akkor nem lenne egyszerűbb a már kész kakaóport használni?
2017. jún. 13. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

A kakaópor kakaóporból áll, az instant szarok meg egy komplett periódusos rendszerből. Azaz alig van benne valódi kakaó, és abból sem a legjobb minőség.


Sem beltartalomban, sem ízben nem lesz megfelelő.

2017. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Csinálhatod. Nagyon finom lesz. :) Én azzal is szeretem. :)
2017. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én is jobban szeretem nesquikkel csinálni.
2017. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűnek egyszerűbb, ahogy egyszerűbb vegetával majomkodni fűszerek helyett, ahogy egyszerűbb fagyasztott pizzát venni tésztagyúrás helyett vagy mirelit panírozott csirkét venni ahelyett hogy magad csinálnád. A minőség már más kérdés. Hosszú távon nem érdemes az ilyen olcsó megoldások mellett dönteni, sokkal jobban jársz valódi élelmiszerekkel.
2017. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Igazatok van az igazi élelmiszerekkel kapcsolatban, általában figyelek rá, de most csak ez volt itthon és egész finom lett így is! :)

2017. jún. 14. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!