Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pudingot készíthetek tej...

Pudingot készíthetek tej nelkul, turovol vagy joghurttal?

Figyelt kérdés
Nem iszom tejet. Találtam egy receptet, ahol megfőzzük a pudingot és a végén összekeverjük turoval\ joghurttal. [link] ezt meglehet úgy csinálni, hogy tej helyett vízzel főzöm meg és utána összekeverem turovol?
2017. febr. 22. 09:12
 1/7 anonim válasza:
Igen vízzel is lehet én csináltam már kókusztejporból is de az íze teljesen más. Sajnos...
2017. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem iszol tejet? Pedig az egészséges!

Megfőzheted vízzel is, de nem lesz jó.

2017. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz mind a kettotoknek :) azért nem iszom tejet, mert nem szeretem az ízét, nem tudom megmagyarázni miért
2017. febr. 22. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

De a joghurt és a túró is tejből van? :S

Egyébként magában én sem vagyok oda a tejért. De a pudingnak egyáltalán nincs tej íze.

2017. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csináld fele tej, fele vízzel. de csak rosszabb ízű pudingod lesz.

A tejjel készült puding a "normális ", és észre sem veszed az ízén, hogy tejből van.

Joghurttal, túróval ne próbálkozz tej helyett.

2017. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk pudingnak? Én vízzel és banánnal is készítettem már általam pudingnak nevezhető ételt (mert olyan az állaga, édes, meg minden). De tojássárgájával is csinálhattam volna, csak az inkább krém szokott lenni. Egyiket sem főzöm.


A joghurt és a túró egészen más, mint a tej, főleg a túró, az max. túrókrém, nem puding, bár az én pudingom sem mindenkinek puding, szóval nem számít.


A kókusztej túl jellegzetes ízű, megértem, ha az egyeseknek fura. De vizes csokipudingba egy kis kókuszkrém nagyon jó. De a mascarpone is.


Mivel a vizes puding nagyon zsírszegény, mindenképpen valami erősen zsíros cuccot tennék bele. Bár a páromnak van rizslisztes pudingja (az persze főzött), ami vízzel készül és zsírszegény. Nem is jön be, csak ha telenyomom kókuszkrémmel.


Végül írom a leghasznosabb részét a hozzászólásomnak: a puding próbája az evés... Ki kell próbálni.

2017. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Készítettem már tejszínnel. Tejszínt felhígítottam, hogy tej állagú legyen.

Készítettem már: vízben kis ideig felfőztem egy marék kókuszreszeléket ( lusta voltam kókusztejet főzni ), majd ment bele a puding.

Mindkettő finom volt.

Persze a másodiknál hátrány lehet, hogy tele lesz kókuszreszelékkel a puding...de finom.

2017. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!