Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gombat belerakhatom siman...

A gombat belerakhatom siman minden munkalat nelkul a hamburgerbe, nem lesz bajom tole?

Figyelt kérdés
Csiperke talan, nem galoca. :)

2017. júl. 19. 15:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Nyersen ne rakd bele semmiképp! Inkább pirítsd meg. Úgy még finom is
2017. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpucolod, megmosod, és valamit kezdeni kell vele, nyersen ne edd meg. Pirítsd meg pl mint ahogy az első írta.
2017. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz bajod tőle, de élvezhetetlen az íze nyersen.Mikróba is berakhatod legalább 1 percre, de olvaszthatsz rá sajtot is.
2017. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A gomba eleve nagyon nehezen emesztheto, plane nyersen. Vagy ki fogod tole dobni a taccsot, vagy egesz ejszaka szenvedni fogsz a hasfajastol.
2017. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd nyersen. A gombat nem ajanljak. Kis adagban ez sem veszes, 1-2 szelet. De ne edd mindennap igy es nagy mennyisegben se.
2017. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen meg kell tisztítani a földmaradványoktól, ha muszáj gyors folyóvízes öblítés is szükséges.

vizes kezelés után szikkaszd meg egy kicsit papírtörlővel, majd szeleteld fel.

Egy tányéron elterítve - úgy, ahogy már írta is valaki-1 percig mikrózd, utána mehet akármibe, bár hamburgerbe még nem hallottam, de ez lényegtelen.

Én a pizzára szoktam így csinálni,így biztos, hogy nem marad nyers.

2017. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Az egész kérdésből csak a "talán" szót nem értem. Nem megbízható helyről vetted? Vagy te szedted, és nem látta vizsgázott gombaszakértő? Mert akkor ne a hamburgerbe tedd, hanem a kukába! (Lehet nyersen is.)
2017. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom, kiprobaltam,fosas talan a javara irhato, de mar negy ora eltelt es elek.

Folyamatosan irok az allapotomrol.

2017. júl. 19. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel az állapotod.
2017. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, hülyítesz minket, vagy tényleg? milyen négy óráról beszélsz?

Épp a gyilkos galóca az, aminél nem ritka, hogy csak egy nap múlva kezdenek jönni a tünetek -- és akkor valószínűleg már késő is. Kevesen halnak bele a gombamérgezésbe, de azok nagyon.

2017. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!