Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Borsos csirkemellet készítenék...

Borsos csirkemellet készítenék rizzsel. Milyen zöldséget tegyek bele?

Figyelt kérdés

Egyszer jó sok pritamin paprikával, egyszer pedig zöldbabbal készítettem. Mi az amit lehetne még tenni bele? Pl brokkoli?

Apróra vágott sárgarépában is gondolkoztam, de félek az túlságosan elvinné édes irányba az étel ízét.



2017. dec. 16. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Brokkoli, gomba, zöldborsó, csemege kukorica, mindegyik finom rizzsel összekeverve.
2017. dec. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Borsó, gomba, karfiol is illik bele. Vagy nálam nagy kedvenc a savanyú káposzta úgy kb mindennel
2017. dec. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én karikára szelt répát-gyökeret, zöldborsót, apróra vágott petrezselymet szoktam bele, és só-bors-bazsalikom.


Más ízt ad, ha gomba-kukorica-borsó. Ismét más, ha karfiol-brokkoli van benne.


Egyszerre sokfélét ne rakj hozzá, mert csak vegyes-vágott lesz, inkább esetenként váltogasd, akkor nem lesz unott sem.

2017. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kukoricát tennék bele, de a répa is jó.
2017. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, igaz a mondás, a kevesebb néha több.Szerintem háromféle zöldségnél többet nem kell párosítani, mert elvesznek az egyedi ízek.

De még, ha számításba vesszük, hogy dinsztelünk alá egy kis hagymát, akkor két zöldségféle (a hagymán kívül ) remek kombináció lehet.

Ehhez még lehet párosítani különböző friss vagy szárított zöldfűszereket.

A friss (netán fagyasztott )petrezselyem pl bármilyen rizses köretnek friss üde ízt ad.

2017. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!