Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Estére kint hagytam a serpenyő...

Estére kint hagytam a serpenyőben sütött csirkemellet, másnap még megehetem?

Figyelt kérdés
Este 9-kor lesütöttem fél kiló csirkemellfilét serpenyőben, és elfelejtettem berakni később a hűtőbe. Ma reggel vettem észre. Ma még megehetem vagy kuka?
2017. júl. 1. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs még neki.
2017. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megeheted.
2017. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha fönt laksz, és onnét írsz, pl. Grönland, stb. akkor biztosan. De ha valahol az egyenlítő környékén, akkor én nem tenném.

Szóval neked kell tudni, látni, érezni az illatát, mert mi innét a monitor előtt ülve, honnét tudjuk???

2017. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Teljes nyugalommal megeheted. ha valami rendesen átsült, bírja pár óráig, akár egy napig is.

Bízz az érzékszerveidben :) látás, szaglás, tapintás, ízlelés.

Utána dönts, hogy okvetlenül ki kell -e dobni.

2017. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

"Ha fönt laksz, és onnét írsz, pl. Grönland, stb. akkor biztosan. De ha valahol az egyenlítő környékén, akkor én nem tenném."

Magyarországról írok, ha nem derült volna ki a nyelvhasználatból.


"Szóval neked kell tudni"

Miért nekem kell tudni? Nem vagyok 3 csillagos séf.


"látni, érezni az illatát"

Természetesen pont ugyanúgy néz ki, mint este.

Én azok közé tartozok, akik fűszerezik a húst. A hús színe elvegyül a fűszer színével, így különbség nem látható. Az illatában különbség nem érezhető.

Természetesen nem csináltam fotót előző este és szagmintát sem raktam el, igy nem tudok mit mivel összehasonlitani.


"mert mi innét a monitor előtt ülve, honnét tudjuk"

Nyilván nem olyan tanácsát kértem, aki még életében nem sütött csirkemellfilét, hanem olyanét aki rutinos benne, és időközönként előfordul vele, hogy nem teszi hűtőbe, vagy beviszi munkahelyre reggel 6-kor, ott nem teszi hűtőbe, és este még megeszi, és emlékszik arra, hogy a következő napokban hogy érezte magát.

2017. júl. 3. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!