Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha vasárnap délután 2 körül...

Ha vasárnap délután 2 körül vettem ki a darált húst a fagyasztóból és tettem át a hűtőbe kiolvadni, az ma még ehető?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint 2 napig "olvadt" a hűtőben.
2018. jan. 9. 21:27
 1/10 anonim válasza:
75%
Igen.en is epp igy jartam vasarnap vettem ki :D ma sutottem meg.azert szagold meg de ha nem erzel semmit akkor nincs baja
2018. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

48 óra lenne elméletileg a maximális minőség megőrzési ideje a darált húsnak hűtőben, 24 óra az ideális

Ennek ellenére valószínűleg fogyasztható még...

2018. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hajlamos vagyok kissé túlparázni a húsos kérdéseket. :D Megszagoltam én, megszagoltattam barátommal, semmi furát nem látott rajta egyikünk sem. Lassan kész a bologai :)
2018. jan. 9. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Én nem merném megenni mert én meg nagyon parás vagyok a kajáknál, mondjuk engem elég hamar padlóra küld az is ha kicsit savanyodik a tej. Amúgy a hús nem csak akkor romlott ha már büdös vagy látható jele van, ezek nélkül is elkezdhet romolni csak még nem látod-érzed. Szóval ez csalóka, hogy nem büdös.
2018. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Én sem merném megenni.


Illetve nem lényegtelen, hogy frissen lett lefagyasztva, vagy már akkor is állt egy napot a hűtőben.

2018. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Védőgázas csomagolásban volt eredetileg. Amint azt kibontottam, ment a fagyasztóba, természetesen akkor még nem volt lejárt.
2018. jan. 9. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól megpirítva kutya baja. :))
2018. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kicsit több, mint 3 órát főztem, a végén rá is forraltam, így abban nincs hiba. :D
2018. jan. 9. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Azért van az embernek orra, szeme, hogy meg tudja állapítani , hogy ehető-e az étel vagy nem.



Nem régi találmány a hűtő és minőségmegőrzési idő...

2018. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem ezt a választ, mint írtam, orral/szemmel nem láttunk/éreztünk rajta semmit.

Hűtőben vagy fagyasztóban volt végig, minőségmegőrzési idő pedig nem releváns, hiszen fagyasztva volt.

2018. jan. 10. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!