Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumplisalátához a hagymát...

Krumplisalátához a hagymát meg kell dinsztelni előtte?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.
2018. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor lehet, h túl sokat raktam bele :)
2018. jan. 17. 16:21
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell,de viszont sózd meg előtte és tedd a tálba és a forró főtt burgonyát tedd rá és keverd össze, akkor nem lesz keserű és erős hagyma íze és mégis ropogós marad.

Ha hajába főzöd a burgonyát,szúrj bele egy villát és úgy szed le a héllyát,hogy ne égesse a kezed.Amikor a hagymára teszed,úgy hagyd kihűlni.

2018. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Hogy érted,hogy túl sokat?Rossz íze lett?Mi a baja?
2018. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

egy nagy fej hagymát raktam bele 10 nagy krumplihoz, de túl erős hagyma íze lett. Nem sóztam be előtte, a krumplit viszont ráraktam. Hajában főztem a krumplit amúgy, így csináltuk mindig.


A hagyma elég erős lett, lehet, h máskor lilahagymával jobban járok.

2018. jan. 17. 16:33
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
"egy nagy fej hagymát raktam bele 10 nagy krumplihoz, de túl erős hagyma íze lett" ?????? Öntet nem volt? Vagy milyen?
2018. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Gondoltam ,hogy keserű lett. Tegyél bele cukrot az elveszi a keserű ízt és selymes lesz a kumplisali.
2018. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

majonéz, tejföl, bors, só volt perszee


cukor kimaradt jaaa

2018. jan. 17. 16:45
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

A bécsiek nagyon jó kis majonézes burgonyát tudnak készíteni.

A titkuk az, hogy előbb megcsinálják a szokásos ecetes salátaöntettel.

Aztán, amikor a burgonyát már jól átjárta, leöntik ezt a levet, s ez után jön rá a majonéz és fűszerek.

2018. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

10 krumplihoz nem olyan vészes egy nagy fej hagyma.hagyd még egy napot, és össze fognak érni az ízek, nem fog dominálni annyira a hagymaíz.

Úgy még jobb (máskorra ), hogy egy éjjelen át hagyod a hagymás-ecetes krumplisalátát a lében, majd leszűrve kevered össze az ízesített majonézzel. A krumpli minden ízt magába szív az állás alatt, és utána már nagyon rövid idő múlva ehető a majonézes változat.

2018. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!