Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Honnan szedjek valamilyen...

Honnan szedjek valamilyen annyira egyszerű tortareceptet hogy egy 14 éves is meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
Soha életemben se nem főztem se nem sütöttem, de most vészhelyzet van, a legjobb barátnőmnek kell szülinapjára tortát csinálnom de még soha nem csináltam semmi ilyet. Valaki tud valami nagyon nagyon nagyon egyszerű tortareceptet?

2018. febr. 10. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Készíts sütés nélkülit. Lehet kapni kész gyümölcstortalapot, ahhoz csak puding meg gyümölcs kell. Tiramisu, az csak baba piskóta, mascarpone kávé. Oreo sajttorta, az Oreo és mascarpone. Millió recept van a neten
2018. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
KEress rá a Hideg kutya nevü receptre, nem kell hozzá tudás, mégis finom, és ha a tetejét díszíted valamivel (dekorcukor, vagy hasonló), akkor mutatós is
2018. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akár egy sima joghurtos torta is jó lehet. joghurt+habtejszín felverve cukorral, összekevered, zselatin bele, formába öntöd és várod hogy megdermedjen... :)
2018. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sütés nélkülit csinálj, vannak finomak. Én igen fiatal korom óta jól, ösztönösen főzök, de sütni nagyon soká tanultam meg, régen elrontottam a legegyszerűbb sütiket is, csuda tudja, hogyan. Nincs bolondbiztos süti, úgy látszik.
2018. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb boltokban kaphatóak kerek piskóták. Van kakaós, meg sima. Háromba siman ellehet vágni, ehhez készítenék valami krémet ízlés szerint. Mikor nagy banzáj volt nálunk és 5 tortat kellett készíteni, minden így készítettem. A DrOetkernek vannak nagyon fincsi tortakrémjei, az epres és a vanílíás nagyon finom. Senki nem gondolta a 40emberből hogy se a piskóta, se a krém nem saját készítés. :D
2018. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!