Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Éhes vagyok, alig van itthon...

Éhes vagyok, alig van itthon valami. Van valamilyen ötletetek?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok itthon és már minden kaja elfogyott. Valami sósat kívánnék. :/

Ötlet?

14L



2018. jan. 13. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha egyszer nincs otthon semmi, akkor kívánhatsz te édeset is :DDD


Miért nem rendelsz pizzát, apád bankkártyájával. Hívd fel és kérd el netes fizetéshez.


Vagy rendeljen ő haza kaját.

2018. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam már pizzára, de a szüleim azt mondták, ne rendeljek semmit, mert, ha hazajönnek, hoznak (mármint pizzát). Viszont elég későn jönnek, 20.00 körül, de én addig éhenhalok! :/
2018. jan. 13. 16:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pékségbe és vegyél egy szelet pizzát ha azt kívánsz. Vagy kenyérlángost, pogácsát. Főzz meg két szem krumplit jó sós vizben és utána süsd meg olajban. Vagy a főtt krumplit gyurd össze egy kis lisztell borsal pirospaprikával fokhagymával na meg sóval hengereket formázol vagy kilapítod és pohárral pogácsa formákat szakítasz belőle és azt sütöd ki.
2018. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, végül is kitaláltam, hogy egy kis főtt krumplit eszem ketchuppal.
2018. jan. 13. 16:41
 5/14 anonim válasza:
72%

Ha debreceni vagy gyere el mekizni.

Meghívlak, úgy is unatkozok. :D

2018. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis pénzed, bármikor lemehetsz a boltba, hacsak nem tanyán laktok :D
2018. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ismertem egy csöves punkot, ő mondta hogy van egy pizzéria, annak a kukájából szokott kajálni, mert csomó tök jó pizzát kidobnak amit nem eszik meg a vendég.
2018. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

7-es! Azért ennyire nem lehet éhes a kérdező, ráadásul írta is, hogy már evett főtt krumplit "kecsappal".


Te ennél a kukából más által félig megrágott maradék pizzát? Ne már!

Max. akkor, ha napokig nem ennék. De ezt meg nem tudom milyen, de gondolom, rá lehet fanyalodni, mert láttam már üres megrágott eldobott fagyis tölcsért kiszedni a kukából hajléktalan embert, aki meg is ette. :( Ez nem az a szitu.

2018. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem gondolta komolyan a kukázást: szerintem ezt még a kérdező is érti. Amúgy feltalálta magát a leányzó, bár én inkább sültkrumplit csináltam volna, és azt ettem volna kecsappal.
2018. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

8-as, pont a te fajtád miatt van hatalmas étel pazarlás. Te úgy eszed a pizzát, hogy minden szeletet körberágsz?


Rengeteg teljesen érintetlen ételt dobnak ki, ami hatalmas szégyen. senki nem rágta meg, de mondjuk ott marad 1-2 szelet, a vendék snassznak érezné elcsomagoltatni. Esetleg szeletre is lehet kapni és nap végén marad pár darab.


Ezzel nem azt mondom, hogy kérdező vagy kárki más most kezdjen el kukázni, de az ilyen mentalitás (valaki más már kifizette, tehát fúúúúúúúúúj)miatt van az, hogy rengeteg teljesen fogyasztható étel megy kárba.


A családban volt pékség tulajdonos. Mindig maradt egykét dolog, mert teljesen darabra pontosan képtelenség kiszámolni, hogy mennyi kell. Győzte elosztogatni.

2018. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!