Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Multicooker főzőedényhez van...

Multicooker főzőedényhez van valakinek jó receptje?

Figyelt kérdés
Meg van valami tipp vagy praktika a használatához, amit szívesen megosztanátok velem? Kaptam egyet, és szeretnék főzni valamit, de neten meg a receptfüzetben inkább csak egzotikusabb recepteket találtam. Engem inkább az ízes, de hagyományos kaják érdekelnének...

2018. febr. 16. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem slow cooker van, nem tudom, az segít-e valamit, de én marhapörköltet, chilis babot főzök benne a hagyományos ételek közül, és nagyon finom szokott lenni.

Illetve csináltam zöldséges csirkét és az is jó lett.

2018. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az gyakorlatilag ugyan olyan, csak kevesebb funkciója van nem? És hogy készíted az ételeket? Mindent bele egyben? Vagy mint ha egy sika lábasban főznél szépen sorba mindent?
2018. febr. 17. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan. Illetve az enyém olyan, hogy 2 fokozaton tud főzni, 70 és 90 fonom, és 30 perc és 12 óra között lehet állítani, hogy ezt meddig csinálja. Utána 6 órán át melegen tart.

Én mindent egyszerre teszek bele. Marhapörkölt pl. úgy, hogy felkockázott hús megsózva, rá a pirospaprika, rá a hagyma, paradicsom, zöldpaprika felvágva, majd annyi víz, hogy ellepje.

Ha otthon vagyok, akkor félidőben megkeverem, de ha nem, akkor megfő magától.

Csirkék zöldségekkel hasonlóan csináltam, csak rövidebb időre állítottam.

Illetve csináltam babgulyást, ott annyi volt a különbség, hogy az utolsó 3 órára raktam bele a zöldségeket.

Eddig minden nagyon finom volt benne.

Csináltam csicseriborsó curryt is.

2018. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem semmi ketyerék ezek nem?

2018. febr. 19. 04:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az pl. remek, hogy mondjuk szombaton elmentünk túrázni, brutál hidegben, hóban, és mire este hazaértünk, csak tálalni kellett a marhapörköltet. És ehhez csak egy gombot nyomtam meg reggel :)
2018. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!