Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy mi a baja a sütőnek?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem sül meg rendesen a sütik alja. Raktam csak alsó sütésre, raktam a rácsot legalulra, hőfokkal kísérleteztem, semmi sem sikerül. Maga a sütő működik, azaz bekapcsol, fűt, de valami miatt az az érzésem, hogy csak felülről süt. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2018. márc. 27. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívsz egy szerelöt és ö megmondja, mi a baja és adott esetben meg is javítja.
2018. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra vonatkozott, hogy hogy tudom megállapítani, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy tényleg rossz a sütő? Valami hőmérési módszer, esetleg próbasütési tippje van valakinek?
2018. márc. 27. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát például ha a sütik alja nem sül meg, akkor gyanús, hogy alulról nem melegít...
2018. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

MIT akarsz még megállapítani????

Ha nem süt rendesen, akkor a sütö nem jó.

Ha alul nem süt, akkor az alsó sütéssel van baj.


Ezzel csak azt lehet csinálni, amit már írtak, szerelöt hívni és megjavíttatni. (Vagy venni újat)

2018. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nejunk a futoszal ment ki, akkor csinalt ezt. Nem erdemes sokaig probalkozni, mert ilyenkor a felso tobbet dolgozik (probalja a suto elerni egy futoszallal azt a homersekletet, amit beallitottal) es az is tonkremehet.

Hivhatsz szerelot, vagy ha van olyan ismerosod, aki ert az ilyesmihez, akkor kicserelhetitek.

Mi pl magunknak csinaltuk, a suto markajanak es tipusanak valo futoszalat vettunk (egyszerre inkabb also-felsot, ha mar szereles volt). Nem bonyolult, szerintem szerelo altal sem draga.

2018. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!