Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megcsinálhatom padlizsánkrémne...

Megcsinálhatom padlizsánkrémnek ezt a padlizsánt 2 évesemnek?

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem egy padlizsánt, hűtőben tároltam.Most meg akarom csinálni padlizsánkrémnek, de a szára (zöld resz) picit peneszesnek tűnik, a többi részével nem latom, hogy gond lenne.Megcsinálhatom padlizsánkrémnek?Vagy kuka?

2018. jún. 11. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Nézd meg, hogy milyen a belseje és aszerint dönts! Szerintem csak a szára fonnyadt, egyéb baja nincs.

Ellenben a fokhagymával csak csínján, ha a kicsinek adod, mert neki még nagyon gyengék a nyálkahártyái, az epéje, mája és a nyers fokhagyma még egy felnőttnek is húzós tud lenni.

2018. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is néha megpenészedik a zöldje, de ha a húsnak nincs semmi baja, felhasználom
2018. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A belseje szép ☺Annyit módosítok a recepten, hogy a hagymát és a fokhagymat megabarolom úgy adom a kicsinek, nem nyeresen.De köszönöm, hogy szóltál!☺
2018. jún. 11. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasznald nyugodtan!
2018. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!