Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebből a sütiből muszáj kihagyn...

Ebből a sütiből muszáj kihagyni? Lent

Figyelt kérdés

Begörcsöl a gyomrom a mazsolától meg az ilynektől.Esetleg megcsinálhatom ezt a sütit mandulával vagy ehhez hasonlóval?

Angol kabinetpuding

Vajjal kikent pudingforma fenekére piskótát rakunk, meghintjük mazsolával, erre ismét egy sor piskótát rakunk és erre megint mazsolát, vagy apróra vágott cukrozott gyümölcsöt szórunk. Így folytatjuk, míg a forma meg nem telik. Fél liter vaníliás tejbe hat tojás sárgáját 13 dkg porcukorral keverjünk bele, tűzön verjük fel és öntsük a pudingformába. Egy fél óráig hagyjuk állni a pudingot, aztán fedjük be a formát, és egy óráig sütőben gőzöljük. Ezután, ha a puding kemény, borítsuk tálra és a következő mártással tálaljuk: Négy tojás sárgáját három evőkanál cukorral elkeverünk, fél liter tejjel föleresztjük, tűzön forrpontig hevítjük, likőrrel ízesítjük.


2010. jún. 19. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan alakítsd saját ízlésedhez a receptet. Én sem szeretem a mazsolát, próbáld nyugodtan mandulával, én tuti banánkarikákat tennék helyette :D
2010. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (:
2010. jún. 19. 22:55
 3/4 A kérdező kommentje:

A kérdést nagyon jól tettem fel. :D

Csak már kb. 2 napja alig aludtam valamit... (:

2010. jún. 19. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

én vennék egy meggy befőttet és abból pár szemet beleszórnék.


Egyszer csináltam banános piskótát, belesütöttem a banánt és valami írtó szar lett. Nyersen jó a banán, de ha megsül és kicsit meg ég a teteje, hát az elég rossz.

2010. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!