Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc sütitek? Mit...

Mi a kedvenc sütitek? Mit készítetek el a leggyakrabban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Palacsinta
2018. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kelt tèszta,dios kalacs,makos kalacs,lekvaros kifli

Palacsinta lekvar+kakaoval vagy glazurral

2018. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ma ettem olyat, hogy ilyen dióhab volt rászáradva a tetejére, és volt még benne lekvár is; istenifinom volt; perfekt!!:)

Amúgy jó még pl repülőkrémes (mi ebbe nem rakunk csokint, a mi receptünkben nincs is; tökéletesen krémesen lágy)

linzerkoszorú, isler, zserbó/ gerbaud, bejgli, diós kiskifli, mézeskalács, mézes puszedli, kókuszgolyó, túrós pogácsa, sajtos rudak; csacsifül-süti lekvárral vagy mákkal töltve a tészta; rétes (mákos, meggyes-mákos, túrós, almás-fahéjas--ezt lehet egybe venni készen; vagy ilyen tésztalapokat is lehet hozzá venni, meg magunk is megcsinálhatjuk a tésztát); most rémlik még valami gesztenyés-krémes; meg amit én ismerek Rákóczi-túrós, abban van lekvár is, a minyon/mignon az is nagyon jó; van egy csomó nagyon fincsi süti:)

2018. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenceim a joghurtos, túrós vagy gyümölcsös sütemények.

Rákóczi túrós, Barackos joghurtos kocka, Epres túrótorta

2018. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!