Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki narancsos csokitorta...

Valaki narancsos csokitorta recept?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Regen csinaltam parszor egy ismerosom sajat receptje alapjan de mar nem tudom tole elkerni. A piskota az nem fontos, engem inkabb az erdekelne, hogy a kremet, hogyan keszitsem el. Ha jol emlekszem csokipudingos volt(vajas semmikeppen) es ez a krem kerult a kulsejere is. Egy pudingos kremet, hogy szoktatok elkesziteni? A krembe meg facsart narancsle is kerult ugyhogy a narancsle hozzaontese elott( es utana is) olyan krem allaga maradt amivel a kulsejet is megkentem.(tudom, hogy ezt mar irtam, bocsi)

Tudom, hogy eleg erdekes igy a dolog de hatha tud nekem valaki segiteni. Elore is koszonom!


2018. nov. 17. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olvasztott narancsos étcsokit keverek el maskarpone sajttal majd ezt lazítom felver tejszínhabbal.
2018. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez hasonlít ahhoz, amit leírtál, próbáld ki:


[link]

2018. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy ez is hasonló:


[link]

2018. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!! 3 valaszolo koszonom, teljesen biztos vagyok benne, hogy ez a recept az alapja a sajatjanak!!nagyon koszonom!!!!!:)
2018. nov. 17. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok, örülök, hogy tudtam segíteni, remélem, a torta is jól sikerül majd!
2018. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. a mascarponesnek leírnád kérlek a teljes, pontos receptjét? Nagyon jól hangzik!
2018. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!